ycipk-1r5v5n

Świąteczny prezent dla całej rodziny. Wydrukuj najpiękniejsze zdjęcia

W święta wiele osób decyduje się na zakup uniwersalnego prezentu, który przyda się wszystkim. Dobrym pomysłem będzie kompaktowe i niedrogie Urządzenie 3w1 HP Ink Advantage 3785, które kopiuje, drukuje i skanuje, a do tego zajmuje bardzo mało miejsca w domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wszystkie najważniejsze funkcje zamknięto w niewielkim urządzeniu
Wszystkie najważniejsze funkcje zamknięto w niewielkim urządzeniu (HP)
ycipk-1r5v5n

Urządzenie przyda się każdemu, zarówno do drukowania dokumentów, jak i na przykład przenoszenia świątecznych zdjęć na specjalny samoprzylepny papier SMS Snap Shots.

Mimo niewielkich rozmiarów, Urządzenie 3w1 HP Ink Advantage 3785 mieści w sobie drukarkę, kopiarkę i skaner, więc przyda się do drukowania szkolnych prezentacji, skanowania zdjęć czy kopiowania notatek z zeszytu kolegi. Po wyjęciu papieru i zamknięciu klapek, urządzenie można przechowywać nawet w szufladzie. Idealnie wpasuje się do niewielkiego pokoju, z powodzeniem zmieści się na małym biurku tuż obok komputera.

ycipk-1r5v5n

Drukuj z każdego urządzenia

Drukarka nie musi być na stałe "przywiązana" do komputera. Poza standardowym kablem USB możesz połączyć ją ze sprzętem przy pomocy modemu Wi-Fi. To bardzo ułatwia pracę. Po pierwsze umożliwia to korzystanie z niej przez kilku domowników bez konieczności przenoszenia jej z miejsca na miejsce. Po drugie nie zajmujesz na stałe wejścia USB i nie musisz przeciskać się przez plątaninę kabli.

Drukuj prosto z telefonu

Po ściągnięciu aplikacji HP Smart możesz drukować zdjęcia i pliki prosto ze smartfona. Nie musisz przenosić zdjęć do osobnych folderów a potem wybierać drukowanych dokumentów. Wszystko załatwisz kciukiem bez ruszania się z miejsca. Jeśli na przykład chcesz podzielić się rodzinnym zdjęciem podczas świąt, zamiast przesyłać je w postaci wiadomości, możesz dać gościom gotową do oprawienia fotografię nie wstając od stołu. Aplikacja HP Social Media Snapshots pozwala na przygotowanie i obróbkę zdjęcia czy dodanie specjalnej ramki z opisem. Pamiętaj też o kupieniu dobrego papieru zdjęciowego, dzięki któremu wydrukujesz ulubione zdjęcia w dobrej jakości.

ycipk-1r5v5n
Materiały prasowe
Podziel się

Połączenie drukarki z siecią również jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić aplikację, sparować ją z urządzeniem, wpisać hasło do domowej sieci Wi-Fi i gotowe. Dzięki Aplikacji HP Social Media Snapshots można błyskawicznie wydrukować zdjęcia bezpośrednio z kanałów SM. Zrobienie skanu dokumentów jest równie proste. Wystarczy wcisnąć kartkę w szczelinę znajdującą się na górze urządzenia, a kilka sekund później gotowy dokument znajdzie się na smartfonie. Obejdzie się bez niewyraźnych zdjęć robionych "na szybko", uzyskany obraz będzie doskonałej jakości. Pamiętaj, że druk bezprzewodowy wymaga tego, by oba urządzenia były podpięte do tej samej sieci.

Jakość wydruku i nasycenie barw

ycipk-1r5v5n

Niezależnie od tego, czy ty i twoja rodzina chcecie drukować świąteczne zdjęcia czy na przykład dokumenty lub prezentacje, drukarka poradzi sobie ze wszystkim. Jakość wydruku jest bardzo wysoka, kolory nie są przekłamane, a zarówno zdjęcia jak i dokumenty zachowują odpowiednią ostrość. Mimo niepozornego wyglądu, urządzenie jest również bardzo wydajne. Jeden tusz starcza na wydrukowanie około 350 czarno-białych stron oraz 200 stron kolorowych. Prędkość drukowania również jest zadowalająca – wydrukowanie jednej czarno-białej strony trwa mniej niż 10 sekund.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1r5v5n

ycipk-1r5v5n
ycipk-1r5v5n