Trwa ładowanie...
Michał Leszczyński
18-12-2018 07:19

Zostajemy bohaterami własnych opowieści. Drukujemy i wieszamy zdjęcia

Uwielbiamy robić zdjęcia, często jednak znikają one z naszej pamięci zaraz po naciśnięciu przycisku aparatu bądź telefonu komórkowego. W jaki sposób sprawić, by najpiękniejsze fotografie zyskały nowe życie i towarzyszyły nam na co dzień?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zostajemy bohaterami własnych opowieści. Drukujemy i wieszamy zdjęciaŹródło: Shutterstock.com
dvvus2z

Wszyscy jesteśmy bohaterami

Każde z nas ma swoją historię, idziemy przez życie podejmując kolejne wyzwania. Czasami odnosimy sukces, a czasami nie – wtedy musimy przemyśleć nasze decyzje i spróbować innego podejścia. Po drodze widzimy zaś wiele inspirujących scen i miejsc, które chcemy uwiecznić. Dzięki rozwojowi technologii robienie zdjęć nigdy nie było tak proste, jak dzisiaj. Z drugiej strony często zdarza się nam wpaść w pułapkę ilości, wiele dobrych fotografii pozostaje na ekranie naszego telefonu lub aparatu – z czasem zostają "przysypane" przez następne fotografię, a potem… zapominamy o nich.

A przecież wiele z nich moglibyśmy wydrukować i powiesić w naszym pokoju. Dzięki historiom zawartym w obrazach zostaniemy widzami własnej opowieści, natomiast pokój zyska wyjątkowy, osobisty charakter. Oprócz wyjątkowych chwil, na wydrukowanych fotografiach możemy również zamieścić kolejne etapy naszej drogi do sukcesu. Nieważne czy będzie to podróż dookoła świata, kurs malowania, czy zawody sportowe. Każde zdjęcie znajdzie swoje miejsce.

dvvus2z

Jeśli zaś upięknimy w ten sposób pokoik dziecięcy, nauczymy naszych malców cieszenia się chwilą i wartości konsekwentnego dążenia do celu.

Sposoby na aranżację zdjęć

Ponieważ każda historia jest inna, znajdźmy więc formę prezentacji zdjęć, która najbardziej nam odpowiada. Jedną z nich jest tablica korkowa, na której będziemy mogli zamieścić nie tylko wydrukowane przed chwilą zdjęcia, ale też inne ważne notatki. To rozwiązanie dla osób, które lubią częste zmiany. Dzięki drukarce All in One możemy zeskanować także dyplomy za osiągnięcia w nauce albo bilety lotnicze – każda część naszej historii szybko trafi na tablicę.

A może wolimy zdjęcia w wiszących ramach? W takim wypadku zostawmy trochę wolnego miejsca na naszej ścianie, bo niebawem zacznie się zapełniać. Możemy ramy wieszać na kilka sposobów. Na przykład jedno duże zdjęcie w środku (może to być cel podróży, cytat albo ważna osoba w naszym życiu), dookoła zaś mniejsze fotografie. Jeśli wolimy symetrię, powieśmy oprawione zdjęcia obok siebie w rzędach. Jest i trzecia opcja – fotografie różnej wielkości wieszamy tak, by jako cały zbiór zachował jednolity kształt. Może to być np. serce, prostokąt albo trójkąt złożony z naszych historii.

Symetria i porządek są nudne? Puśćmy wodze wyobraźni tworząc wyjątkowy "wieszak" na zdjęcia. Obrazy, które wydrukujemy możemy wtedy od razu powiesić na klamerce, niczym w tradycyjnej ciemni, gdzie dawniej powstawały. Obecnie kupimy podobne ekspozytory zdjęć różnej wielkości i kształtów. Mogą mieć formę na przykład zestawu półek lub zwisających sznurków.

Istnieje rozwiązanie jeszcze prostsze i poręczniejsze. Dzięki aplikacjom takim jak HP Social Media Snapshots możemy błyskawicznie wydrukować zdjęcia z kanałów SM na specjalnym papierze samoprzylepnym SMS Snapshots – dzięki temu nasze osiągniecia trafią na tablicę lub meble w pokoju praktycznie z miejsca. Będziemy mogli sobie o nich przypomnieć w każdej chwili!

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Teraz to bardzo proste

Jednym z powodów, dla których warto drukować zdjęcia jest fakt, że nigdy nie było to równie łatwe. Urządzenie 3w1 HP Ink Advantage 3785 to drukarka, skaner oraz ksero zamknięte w jednej kompaktowej obudowie, która zmieści się wszędzie. Dzięki aplikacji HP Smart bardzo łatwo wydrukujemy zdjęcia bezpośrednio z telefonu (zarówno systemu Android, jak i iOS), a aplikacja HP Social Media Snapshots umożliwi ozdobienie ich w niekonwencjonalny sposób. W ten sposób oprócz wydruku zdjęć na standardowym papierze możemy również pozyskać obrazy na papierze samoprzylepnym. W ten sposób oprócz wydrukowania zdjęć na standardowym papierze możemy również uzyskać obrazy na papierze samoprzylepnym.

Urządzenie 3w1 staje się więc uniwersalnym narzędzie do wywoływania zdjęć, na których możemy zapisać swoje niepowtarzalne przeżycia. Jeśli więc szukamy prezentu na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia – wybór nasuwa się sam. Urządzenie 3w1 HP Ink Advantage 3785 przyda się bowiem nie tylko od święta, ale przez cały rok.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dvvus2z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvvus2z
dvvus2z