GwiazdySyn Zenka Martyniuka komentuje film Sekielskiego. "Księża powinni mieć żony"

Syn Zenka Martyniuka komentuje film Sekielskiego. "Księża powinni mieć żony"

Syn Zenka Martyniuka komentuje film Sekielskiego. "Księża powinni mieć żony"
Źródło zdjęć: © East News
Klaudia Stabach

26.05.2019 10:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Daniel Martyniuk, zbuntowany syn króla polskiego disco-polo, który tuż po ślubie zaserwował małżonce emocjonalny rollercoaster, postanowił podzielić się w mediach społecznościowych swoimi przemyśleniami na temat filmu "Tylko nie mów nikomu".

Wstrząsający film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu", który porusza problem pedofilii wśród księży od kilkunastu dni jest jednym z najczęściej oglądanych filmów w serwisie YouTube. Do tej pory wyświetlono go już ponad 19 milionów razy. Do grona widzów dołączył teraz również Daniel Martyniuk.

Po obejrzeniu ponad dwugodzinnej produkcji syn Zenka Martyniuka stwierdził, że treść filmu nie była dla niego zaskoczeniem. "Film jest ogólnie spoko, ale nie urywa wiadomo czego… Jest dobrze znany, tematyka też. Pedofilia w Kościele. Księża powinni mieć żony. Mam kolegę, który jest synem kapłana prawosławnego. To są normalni ludzie" -skomentował za pośrednictwem Instagrama.

Ponadto Daniel Martyniuk ma pewne zastrzeżenia co do jednej z bohaterek filmu Tomasza Sekielskiego: "Chciałbym jeszcze dodać, że ta pani, która o wszystkim opowiada, jest bardzo sztuczna. Wydaje mi się, że gra i cały czas obraz zrobiony jest po to, by dolewać oliwy do ognia. Pozdrawiam" - skomentował.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także