Trwa ładowanie...
ycipk-91zhck

"Tylko nie mów nikomu". Tomasz Sekielski zapowiedział drugą część dokumentu

W sobotę 11 maja 2019 roku Tomasz Sekielski opublikował dokument "Tylko nie mów nikomu" na kanale YouTube. To kolejna w ostatnich miesiącach produkcja o pedofilii w Kościele. Od premiery osiągnął już ponad 3 mln wyświetleń. Dziennikarz już zapowiedział drugą część.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Sekielski nakręcił "Tylko nie mów nikomu"
Tomasz Sekielski nakręcił "Tylko nie mów nikomu" (ONS.pl)
ycipk-91zhck

Tomasz Sekielski planuje kontynuację "Tylko nie mów nikomu"

Film Tomasza Sekielskiego pokazuje kolejne przypadki pedofilii w polskim Kościele. Autor dociera do ofiar księży i nagrywa ich konfrontacje z oprawcami po latach. Premiera dokumentu "Tylko nie mów nikomu" miała miejsce w sobotę. Produkcja już stała się hitem w Internecie, a sam dziennikarz zapowiedział kontynuację.

ycipk-91zhck

Na antenie PolsatNews Tomasz Sekielski powiedział: – Będzie kontynuacja "Tylko nie mów nikomu", bo mamy jeszcze historie, które chcemy opowiedzieć. Jesteśmy to winni osobom, które opowiedziały nam o swoich dramatach. Czujemy odpowiedzialność.

Walka z pedofilią w Kościele nie może się skończyć na tym, że jeden czy drugi ksiądz zostaną wydaleni ze stanu kapłańskiego - przyznał autor dokumentu.

"Tylko nie mów nikomu" powstał w nietypowy sposób. Produkcja została sfinansowana z pieniędzy zebranych poprzez portal Patronite.pl. W zbiórce brało udział blisko 2,5 tys. osób, które przekazały łącznie ponad 450 tys. zł. - To przełom w niezależnym polskim dziennikarstwie - skwitował Tomasz Sekielski.

ycipk-91zhck

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Sekielski nakręcił film o pedofilii w Kościele. "Trzeba przerwać zmowę milczenia"

ycipk-91zhck

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-91zhck

ycipk-91zhck
ycipk-91zhck