Trwa ładowanie...
d1878tn

"Tylko nie mów nikomu". Tomasz Sekielski zapowiedział drugą część dokumentu

W sobotę 11 maja 2019 roku Tomasz Sekielski opublikował dokument "Tylko nie mów nikomu" na kanale YouTube. To kolejna w ostatnich miesiącach produkcja o pedofilii w Kościele. Od premiery osiągnął już ponad 3 mln wyświetleń. Dziennikarz już zapowiedział drugą część.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Sekielski nakręcił "Tylko nie mów nikomu"
Tomasz Sekielski nakręcił "Tylko nie mów nikomu" (ONS.pl)
d1878tn

Tomasz Sekielski planuje kontynuację "Tylko nie mów nikomu"

Film Tomasza Sekielskiego pokazuje kolejne przypadki pedofilii w polskim Kościele. Autor dociera do ofiar księży i nagrywa ich konfrontacje z oprawcami po latach. Premiera dokumentu "Tylko nie mów nikomu" miała miejsce w sobotę. Produkcja już stała się hitem w Internecie, a sam dziennikarz zapowiedział kontynuację.

d1878tn

Na antenie PolsatNews Tomasz Sekielski powiedział: – Będzie kontynuacja "Tylko nie mów nikomu", bo mamy jeszcze historie, które chcemy opowiedzieć. Jesteśmy to winni osobom, które opowiedziały nam o swoich dramatach. Czujemy odpowiedzialność.

Walka z pedofilią w Kościele nie może się skończyć na tym, że jeden czy drugi ksiądz zostaną wydaleni ze stanu kapłańskiego - przyznał autor dokumentu.

"Tylko nie mów nikomu" powstał w nietypowy sposób. Produkcja została sfinansowana z pieniędzy zebranych poprzez portal Patronite.pl. W zbiórce brało udział blisko 2,5 tys. osób, które przekazały łącznie ponad 450 tys. zł. - To przełom w niezależnym polskim dziennikarstwie - skwitował Tomasz Sekielski.

d1878tn

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Sekielski nakręcił film o pedofilii w Kościele. "Trzeba przerwać zmowę milczenia"

d1878tn

Podziel się opinią

Share
d1878tn
d1878tn