Trwa ładowanie...
imiona
JBR
06-02-2023 19:24

Szefowe o tych imionach dadzą ci popalić. Trzy pozycje na liście

Dorosły człowiek sporą część swojego życia spędza w pracy. Ogromny wpływ na to, jak ona wygląda, ma osoba, której podlegamy. Wiele osób wierzy, że imię wpływa na nasz charakter i zachowanie. A kobiety o pewnych imionach są najbardziej wymagającymi szefowymi.

Szefowe o tych imionach są najbardziej wymagająceSzefowe o tych imionach są najbardziej wymagająceŹródło: Adobe Stock
d2ymcgf
d2ymcgf

Nadanie imienia to bardzo ważna decyzja, przed którą stają przyszli rodzice. Wiele osób wierzy, że niesie ono za sobą więcej, niż się wydaje, i może np. wpłynąć na sukces, jaki osiągnie dana osoba.

Podobno kobiety o pewnych imionach szczególnie szybko pną się po szczeblach kariery, często osiągając wysokie stanowiska w firmach, a co za tym idzie - zaczynają być kierowniczkami, dyrektorkami czy prezeskami. Jak się okazuje - trzy imiona noszą szczególnie wymagające szefowe. Warto jednak do tego podchodzić z przymrużeniem oka, bo każdy człowiek jest inny, a jego osobowość zależy od wielu czynników.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nietypowe imiona dzieci polskich gwiazd

Anna

Kobiety o tych imionach są bardzo energiczne i łatwo zjednują sobie ludzi, dzięki czemu dość szybko potrafią osiągnąć sukces zawodowy, obejmując kierownicze stanowiska.

d2ymcgf

Jako szefowa, Anna wciąż nie zwalnia tempa, a każdy projekt traktuje wyjątkowo poważnie, czego wymaga także od swoich pracowników. Potrafi jednak narzucać tak szybkie tempo działania, że nie każdy jest w stanie nadążyć. Niestety, Anny miewają tendencję do tego, aby wszystko nadmiernie kontrolować i lubią mieć ostatnie zdanie, nawet jeśli wywróci ono dotychczasową pracę do góry nogami tuż przed końcem projektu.

Alicja

Kobiety o tym imieniu są wyjątkowo pracowite. Ich działania zwykle są dobrze przemyślane, nie ulegają zbędnym emocjom, albo przynajmniej nie pozwalają, aby ich stres przeszedł na otoczenie.

Jako szefowe są bardzo skrupulatne i dokładne, często sprawdzając wszystko kilka razy. Tego samego wymagają od pracowników, więc mając taką szefową trzeba się nastawić na to, że działania na "pół gwizdka" są surowo zabronione. Kobiety o tym imieniu są też bardzo dumne i nie lubią przyznawać się do porażek, więc jeśli sytuacja wymaga pociągnięcia kogoś do odpowiedzialności, raczej nie wezmą całej winy na siebie.

Iwona

Kobiety o tym imieniu są pracowite i skrupulatne. Sumiennie wypełniają swoje obowiązki, co często jest dostrzegane i doceniane awansem na kierownicze stanowisko. Iwony potrafią przewodzić i jeśli o kimś można powiedzieć, że jest "tytanem pracy", to jest spore prawdopodobieństwo, że będzie to kobieta nosząca to imię.

d2ymcgf

Jako szefowe także nie odpuszczają i swoim przykładem motywują pracowników do działania. Wymagają wiele od siebie, a przez to ich pracownicy także odczuwają presję, aby nie zawodzić. Pytanie, w jaki sposób sobie z tym poradzą. Jeśli negatywnie - mogą się stresować przed przyjściem do pracy, a ich samoocena może w pewnym momencie spadać. Być może niepotrzebnie, bo mimo wszystko szefowe o tych imionach, choć wymagające, są najbardziej "ludzkie" z całego zestawienia.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ymcgf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ymcgf