Blisko ludziTabloidy donoszą o rodzinnej naradzie Elżbiety II. "To był jasny komunikat"

Tabloidy donoszą o rodzinnej naradzie Elżbiety II. "To był jasny komunikat"

Królowa Elżbieta II zwołała rodzinne spotkanie w szpitalu
Królowa Elżbieta II zwołała rodzinne spotkanie w szpitalu
Źródło zdjęć: © East News | Tim Rooke

27.11.2021 10:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Królowa Elżbieta II od pewnego czasu ma problemy ze zdrowiem. W takiej sytuacji, monarchini musi przeprowadzić wszystkie niezbędne procedury, na wypadek swojej śmierci. Brytyjskie media twierdzą, że królowa zwołała spotkanie rodzinne, aby omówić swój stan.

95-letnia monarchini ostatnio podupadła na zdrowiu. Brytyjczycy martwią się o swoją królową, a ta niedawno miała zwołać zebranie, dotyczące swojej sytuacji. Media donoszą, że narada z najbliższą rodziną trwała kilka godzin.

Narada Elżbiety II z najbliższą rodziną. Królowa wydała należne rozkazy?

Choroba sprawiła, że monarchini musiała na pewien czas wyłączyć się z życia oraz odwołać wszystkie spotkania i wyjazdy. Ku swojemu niezadowoleniu, królowa nie mogła pojawić się na Dniu Pamięci, podczas którego tradycyjnie gromadzi się cała rodzina. Brytyjczycy wyrażali jawne zaniepokojenie sytuacją, a oficjalny komunikat podał, że Elżbiecie było bardzo trudno z tym, że musiała odpuścić udział w wydarzeniu.

Kolejną niewiadomą były obchody święta Bożego Narodzenia, które zawsze przygotowywane są z wielką pompą. Brytyjska monarchini co roku nadzorowała wszystkie prace związane z uroczystością. Na koniec królowa wydawała wystawny obiad dla całej rodziny. Wszystko jednak stało pod znakiem zapytania.

Brytyjczycy mogą spać spokojnie

Według informacji przekazanych przez "The Mirror", królowa zwołała najbliższych, aby oznajmić, że święta przebiegną zgodnie z tradycyjnym harmonogramem, gdyż sama organizatorka czuje się już znacznie lepiej.

- Monarchini oznajmiła, że ostatnio czuje się już znacznie lepiej i nie może się doczekać powitania wszystkich w Boże Narodzenie. Podobnie jak inne rodziny, po raz pierwszy, królowa będzie mogła spotkać się ze swoją dalszą rodziną po tym, jak rozdzieliła ich pandemia koronawirusa. Komunikat w tej sprawie był jasny - doniósł informator dla magazynu "The Mirror".

Według osoby, która udzieliła powyższego komentarza, Elżbieta II jest zdeterminowana, aby wszystko poszło zgodnie z planem. I to do tego stopnia, że ma już za sobą załatwianie pierwszych drobnych spraw.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (92)
Zobacz także