Tak wygląda jego żona. Długo szukał miłości

Tak wygląda jego żona. Długo szukał miłości

Jaruś pokazał żonę
Jaruś pokazał żonę
Źródło zdjęć: © Facebook
09.01.2023 10:09, aktualizacja: 09.01.2023 10:47

Jaruś Mergner zdobył ogromną sympatię widzów serialu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia". Bohater programu odnalazł miłość swojego życia i ożenił się na oczach widzów. Kamery pokazały, gdzie mężczyzna zabrał żonę z okazji pierwszej rocznicy ślubu.

Jaruś i Gosia, czyli jedni z ulubionych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia" pewien czas temu wzięli ślub. Szczęśliwa para nie może nacieszyć się swoim towarzystwem. Kamery programu śledzą, jak wygląda ich codzienność. Nie tak dawno zakochany mężczyzna postanowił zabrać żonę do restauracji. Na facebookowym profilu "Chłopaków..." pojawił się urywek odcinka, a w komentarzach od wiernych widzów show nie zabrakło ciepłych słów.

Jaruś i Gosia wyszli na miasto. Tak obecnie wygląda żona uczestnika "Chłopaków do wzięcia"

Po wielu poszukiwaniach Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" odnalazł miłość. Widzowie programu mogli uważnie śledzić, jak rozwija się relacja bohatera z Gosią. Szybko się okazało, że między tym dwojgiem jest coś więcej niż przyjaźń. Kamery programu towarzyszyły parze podczas jej przygotowań do jednego z najważniejszych dni w życiu. Minął rok, a mężczyzna nadal dba o żonę i stara się, aby niczego jej nie brakowało. Wychodzą też na randki. Ostatnio spędzili kilka miłych chwil w pizzerii, aby uczcić swoją pierwszą rocznicę ślubu.

- Jesteśmy po rok ślubie z Jarkiem i nam się układa życie - podkreśliła Gosia.
Tak dziś wygląda Gosia, żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia"
Tak dziś wygląda Gosia, żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia"© Facebook | Facebook

W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów. Wiele osób dopinguje parze i odpiera ataki ze strony hejterów, którzy pozostawiają kąśliwe uwagi.

"Uczyć się od pana Jarka cieszenia się życiem! Zje pizzę, wypije kawę i jest szczęśliwy! I to jest to, a nie wieczne gonienie za nie wiadomo czym";
"Życzę wam szczęścia, bo jesteście świetną parą. Gosiu super z ciebie kobitka. Gratulacje dla was, oby tak dalej" - przeczytamy pod wspomnianym wcześniej nagraniem.

Dzięki programowi znaleźli miłość

Los połączył nie tylko Jarusia i Gosię. Widzowie "Chłopaków do wzięcia" mieli okazję zobaczyć, jak uczucie rozkwita między "Bandziorkiem" a Danusią. Kolejnym bohaterem, który powiedział "tak" jest Robert "Tancerz". Stefan Koch, który w programie wystąpił razem z siostrą Kariną, znalazł szczęście u boku Aldony. Para niedługo zostanie rodzicami.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl