Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ujawnił rodzinny sekret. Nigdy wcześniej o tym nie mówił

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ujawnił rodzinny sekret. Nigdy wcześniej o tym nie mówił

Jaruś opowiedział anegdotę rodzinną
Jaruś opowiedział anegdotę rodzinną
Źródło zdjęć: © YouTube
06.11.2022 10:00, aktualizacja: 06.11.2022 11:06

Jaruś Mergner zdobył popularność jako bohater programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna znalazł miłość - jednym z głównych wątków ostatniej edycji był jego ślub z Gosią. Jaruś, oprócz dzielenia się sercowymi przygodami, chętnie pokazywał znajomych i przyjaciół. Nigdy nie mówił jednak o swoich korzeniach.

Jarek Mergner jest jednym z ulubieńców widzów "Chłopaków do wzięcia". Mężczyzna znalazł miłość życia i niedawno stanął przed ołtarzem. Fani wciąż są ciekawi, jak układa się życie "chłopaka do wzięcia", a on chętnie opowiada o swojej codzienności w nagraniach, które publikuje na YouTubie.

Jarek Mergner podzielił się historią rodzinną. To pierwszy raz

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie był wylewny, jeśli chodzi o dzielenie się przed kamerami historiami o swojej rodzinie. Widzowie mogli poznać jego matkę, Anielę, która kilka razy pojawiła się w odcinkach. Mężczyzna jednak nigdy nie mówił więcej o innych krewnych ani nie pokazywał się z nimi w programie. Tym razem jednak postanowił zrobić wyjątek i podzielił się na youtubowym kanale bardzo krótką anegdotką na temat swojego dziadka.

- Opowiem wam historię, jak babcia mi mówiła, jak dziadek był na wojnie. Dostał dwa medale, bo był dwa razy ranny: raz w konia, raz w siodło. I to taka, drodzy widzowie, była historia - opowiedział Mergner.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" znalazł miłość. Udało się też innym

"Chłopaki do wzięcia" to program, w którym bohaterami są mężczyźni z małych miejscowości i wsi poszukujący prawdziwej miłości. Produkcja cieszy się dużą popularnością wśród widzów - powstały już 22 sezony show. Kolejne odcinki można oglądać na kanale Polsat Play.

Niektórzy z bohaterów "Chłopaków do wzięcia" już spotkali swoje wybranki. Oprócz Jarusia, miłością cieszy się także Bandziorek, który związał się z Danusią - fani plotkowali nawet o jego ślubie, co jednak szybko zdementowała partnerka. Po ślubie jest też Robert "Tancerz". Stefan Koch, który w programie pojawił się ze swoją siostrą Kariną, znalazł szczęście u boku Aldony. Para spodziewa się dziecka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl