GwiazdyTak wyglądała wizyta pierwszej damy USA w Centrum Nauki Kopernik!

Tak wyglądała wizyta pierwszej damy USA w Centrum Nauki Kopernik!

Tak wyglądała wizyta pierwszej damy USA w Centrum Nauki Kopernik!
Źródło zdjęć: © PAP
Paulina Brzozowska

06.07.2017 12:33, aktual.: 06.07.2017 12:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas swojej podróży dyplomatycznej do Polski pierwsza dama USA odwiedziła Centrum Nauki Kopernik, gdzie spotkała się z dziećmi uczestniczącymi w warsztatach naukowych. Towarzyszyła jej Agata Duda. Obie panie spotkały się z wyjątkowo entuzjastycznym przyjęciem. Relację z miejsca spotkania poprowadziła Karolina Wierzbińska, redaktor naczelna WP Kobieta.

Nawet po wyjściu pierwszych dam z Centrum Nauki Kopernik dzieci pozostawały pod ich ogromnym wrażeniem. - Pani Melania jest bardzo ładna, bardzo mi się podoba - powiedział w rozmowie z Karoliną jeden z przedszkolaków. Dzieci bardzo pozytywnie oceniły również znajomość naszego rodzimego języka przez panią Trump.

Obie pierwsze damy mogły posłuchać koncertu zagranego na kwiatach i warzywach, który przygotowali dla nich pracownicy CNK i zgromadzone dzieci. Same również mogły wziąć udział w eksperymencie. Melania Trump zagrała na goździku, a nasza pierwsza dama wybrała warzywa i owoce. Obie z pań otrzymały specjalny prezent przygotowany dla nich na tę okazję. Agata Duda - kostkę z łamigłówką, z kolei Melania Trump różowy pantofelek.

Obraz
© PAP

Oprócz nietypowego koncertu pierwsze damy mogły podziwiać również inne eksponaty zgormadzone w CNK. Dla zgromadzonych osób Melania Trump przygotowała drobne upominki w postaci plecaków z motywem amerykańskiej flagi. Dzieci były nimi zachwycone. Tak samo jak możliwością spotkania dwóch pierwszych dam.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (91)
Zobacz także