UrodaTatuaże intymne - pośladki, brzuch i piersi z seksownymi wzorami

Tatuaże intymne - pośladki, brzuch i piersi z seksownymi wzorami

Tatuaże intymne - pośladki, brzuch i piersi z seksownymi wzorami
Źródło zdjęć: © unsplash.com | Joey Nicotra

22.07.2018 20:41

Tatuaże intymne to ozdoby na ciele, które mogą oglądać tylko wybrani. Czasem subtelnie wychodzą one za obszar bielizny czy stroju bikini, ale równie często bywają całkowicie zakryte. Kto najczęściej się decyduje na wykonanie tatuażu intymnego? Na które miejsce na ciele i jaki wzór się zdecydować?

Tatuaże intymne - dla kogo, w którym miejscu i co?

Decyzja o wykonaniu tatuażu w miejscu intymnym nie jest zależna od czynników związanych ze statusem społecznym, ekonomicznym, zawodowym, z wykształceniem czy stylem życia. Obecnie tatuaże intymne wykonują osoby w różnym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie ma żadnych statystyk, które mogłyby potwierdzić tezę, że tatuaże intymne to zwyczajna moda, jednak zauważa się wzrost zainteresowania ozdabianiem intymnych miejsc przez kobiety.

Wśród miejsc intymnych, tatuaże najczęściej powstają na pośladkach, w okolicach piersi, podbrzuszu i wzgórku łonowym. Bardziej odważne i eksperymentujące osoby decydują się na tatuaże na penisie czy wargach sromowych. Tatuażyści twierdzą, że choć miejsca intymne, to jeszcze dość nietypowe części ciała dla tatuaży, to wybory chętnych na malunki, jak najbardziej nie odbiegają od normy. Kobiety najczęściej decydują się na delikatne kwiatowe motywy, ptaki, gwiazdy, motyle, biedronki i modne w ostatnich latach wzory koronek.

Wśród panów natomiast, dominują tribale, smoki, węże, a także wzory, które mają imitować bieliznę. Przed podjęciem decyzji o wykonaniu tatuażu w miejscu intymnym, należy pamiętać, że skóra w tych częściach jest zdecydowanie bardziej delikatna i miękka. Zanim tatuaż zostanie wykonany, skóra powinna zostać poddana intensywnej pielęgnacji. Cena tatuażu intymnego może być nieznacznie wyższa od tego wykonanego na ręce czy plecach. Jeśli wzór jest troszeczkę bardziej wymagający niż mały motyl czy ptak, to trzeba przygotować przynajmniej kilkaset złotych.

Obraz
© Pixabay.com | iciokka

Tatuaże intymne na piersiach i klatce piersiowej

Tatuaże intymne w okolicach biustu to trend, który nadaje seksapilu każdej kobiecie, która się na to zdecyduje. Na piersiach czy w ich okolicach można wykonać duży efektowny tatuaż lub minimalistyczny symbol, który zaciekawi swoim tajemniczym znaczeniem. Popularnością cieszą się także tatuaże wykonywane między piersiami, które mogą przybrać formę łapacza snów, mandali czy koronki. Kobiece, delikatne wzory z biżuteryjnymi akcentami w tatuażach wykonanych między piersiami zdecydowanie dodadzą ciału zmysłowości.

Obraz
© iStock.com | AlexMozz,Fortune Johnny

Tatuaże intymne na podbrzuszu

Tatuaże wykonane na podbrzuszu świetnie wyglądają w letnie dni, kiedy do niskich dżinsów założysz krótką bluzkę nad pępek. Wystający spod materiału spodni czy spódniczki wzór tatuażu na pewno przyciągnie wzrok. Podobnie tatuaż w tym miejscu świetnie będzie się prezentował na plaży, jeśli postawisz na odpowiedni strój kąpielowy. Wśród wzorów, które panie wybierają w salonach tatuażu najczęściej, wymienia się ornamenty kwiatowe, gwiazdki, napisy, a także wspomniane już wcześniej koronki, które mogą stanowić zjawiskowe wykończenie mandali

Obraz
© Wikimedia Commons CC BY | Frank Kovalchek

Tatuaże intymne na pośladkach i udach

Jednym z najseksowniejszych miejsc na tatuaż są kobiece pośladki. Tatuaże intymne wykonane na pośladkach, prezentują się najlepiej, jeśli wzory są przeciągnięte na część uda, pleców czy bioder. Dlatego też świetnie sprawdzają się wszelkie ornamenty kwiatowe czy koronki. Z kolei na górnej części ud, bardzo dobrze prezentują się tatuaże, które imitują podwiązki czy ozdobne wykończenia pończoch. Perfekcyjnie wykonany tatuaż na pewno doda każdej kobiecie seksapilu i pewności siebie.

Obraz
© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także