Trwa ładowanie...

Te gwiazdy były razem. Zapomniane pary polskiego show-biznesu

O tych parach w polskim show-biznesie niewiele osób pamięta. Nic tego jednak nie zmieni — kiedyś brylowały razem na ściankach i podczas imprez. Dzisiaj niektórzy wspominają swoich byłych partnerów i partnerki z sentymentem, inni woleliby nie wracać do przeszłości.

Monikę Brodkę i Jana Wieczorkowskiego dzieliło 16 lat różnicy Monikę Brodkę i Jana Wieczorkowskiego dzieliło 16 lat różnicy Źródło: AKPA, fot: Warda
d4lrb3j

O tych parach w polskim show-biznesie swego czasu było naprawdę głośno. Lata jednak minęły, a uczucie razem z nimi. Teraz już niewiele osób pamięta o ich związkach. Kto był kiedyś blisko, chociaż dziś już niemal wszyscy o tym zapomnieli? Można się zdziwić!

Edyta Górniak i Piotr Kraśko

Mało kto dziś pamięta, że Piotr Kraśko i Edyta Górniak byli parą AKPA
Mało kto dziś pamięta, że Piotr Kraśko i Edyta Górniak byli parą Źródło: AKPA, fot: Grąbczewski

Ten związek może być dziś dla wielu zaskakujący. Jednak Edyta Górniak i Piotr Kraśko byli parą, a ich związek rozwijał się wyjątkowo szybko - zamieszkali razem już po kilku tygodniach znajomości. Para poznała się w budynku Telewizji Polskiej na Woronicza, gdzie Kraśko przeprowadzał wywiad z wokalistką po jej udziale w konkursie Eurowizji.

d4lrb3j

Był to jednak dosyć krótki romans. Kraśko i Górniak rozstali się po kilku miesiącach bliższej relacji. Żadne z nich nigdy nie skomentowało publicznie ich związku.

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński

Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska związali się dzięki pracy AKPA
Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska związali się dzięki pracy Źródło: AKPA, fot: AKPA

Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska poznali się w Akademii Teatralnej, jednak zbliżyli się do siebie podczas wspólnej pracy w Teatrze Dramatycznym, w 1997 roku. Stali się niezwykle popularną i lubianą parą wśród celebrytów, ich zdjęcia pojawiały się regularnie w prasie, a oni byli praktycznie nierozłączni.

Ich związek trwał trzy lata i zakończył się odejściem Małgorzaty do Marka Straszewskiego, z którym była związana kilka kolejnych lat. Na stałe związała się z Bartłomiejem Wróblewskim, również aktorem.

Agnieszka Hyży i Rafał Mroczek

Rafał Mroczek i Agnieszka Hyży (z domu: Popielewicz) byli kiedyś idealną parą AKPA
Rafał Mroczek i Agnieszka Hyży (z domu: Popielewicz) byli kiedyś idealną parą Źródło: AKPA, fot: Wojtalewicz Jarosław

Rafał Mroczek poznał Agnieszkę Popielewicz (dzisiaj: Hyży) na planie programu rozrywkowego "Ciao Darwin". Miał od razu poprosić ją o numer telefonu. Popielewicz, wówczas studentka socjologii, tak opisywała tamto wydarzenie: "Kiedy zadzwonił, pomylił moje imię z imieniem mojej koleżanki! Trochę mnie to rozzłościło. Chciałam nawet podać mu jej numer. Protestował, wiedział, że popełnił gafę, przepraszał. Pomyślałam wtedy, że taki gwiazdor pewnie niejednej dziewczynie proponuje randkę! Obserwowałam go, bałam się zaangażować."

d4lrb3j

Zaangażowanie jednak przyszło, a Popielewicz postanowiła przeprowadzić się z Katowic do Warszawy, by być bliżej partnera. Ich związek i kariery nabierały tempa. Kiedy Rafał wygrał ukraińską edycję "Tańca z gwiazdami", pojawiły się plotki o jego romansie z tancerką. Ich związek skończył się.

Agata Młynarska i Jarosław Kret

Agata Młynarska i Jarosław Kret byli, według wielu, parą niemal idealną AKPA
Agata Młynarska i Jarosław Kret byli, według wielu, parą niemal idealną Źródło: AKPA, fot: Niemiec

Agata Młynarska i Jarosław Kret znali się z telewizji, chociaż uczucie narodziło się dzięki spotkaniu na... stacji benzynowej. Para miała spotkać się przypadkiem i zacząć rozmowę, w której okazało się, że mieszkają bardzo blisko siebie. Zaczęli się regularnie spotykać i zbliżać. Ich związek przetrwał półtora roku.

Jan Wieczorkowski i Monika Brodka

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski podobno myśleli już o ślubie AKPA
Monika Brodka i Jan Wieczorkowski podobno myśleli już o ślubie Źródło: AKPA, fot: Warda

Monikę Brodkę i Jana Wieczorkowskiego dzieliło aż 16 lat różnicy, jednak uczucie między nimi było naprawdę gorące. Zachwycony głosem młodej wokalistki, którą usłyszał w programie "Idol" Wieczorkowski miał pojechać na jej występ do Wrocławia. Po koncercie poszedł za kulisy osobiście jej pogratulować. Plotki głoszą, że para myślała już o ślubie.

d4lrb3j

Ich związek jednak rozpadł się, a żadne z nich nie odniosło się do tego publicznie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Maja Hirsch o udziale w "Przez Atlantyk": "Najbardziej irytował mnie Antek Królikowski"

d4lrb3j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lrb3j