Trwa ładowanie...

Antoni Królikowski mówi o synu. "Wierzę, że wpłynie na losy świata"

Podczas jednej z ostatnich konferencji Antoni Królikowski odniósł się do tego, jak czuje się w roli ojca. Skomentował również rzekomy rozpad małżeństwa z Joanną Opozdą. Co miał do przekazania w tej sprawie swoim fanom?

Antoni Królikowski mówi o sobie w roli ojca Antoni Królikowski mówi o sobie w roli ojca Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1bqgb9

Syn Antoniego Królikowskiego przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku. Mniej więcej w tym samym czasie narosło sporo niepokojących informacji, dotyczących małżeństwa aktora. Po tym, jak informator wyznał Pudelkowi, że Antoni i Joanna nie są już razem, internauci szybko wyrazili swoje zdanie dotyczące tego, jak zachował się Królikowski. Podczas konferencji zorganizowanej z okazji startu programu "Przez Atlantyk" sam Antoni odniósł się do ostatnich wydarzeń.

Antoni Królikowski o sobie w roli ojca

Pojawienie się dziecka na świecie praktycznie zupełnie odmienia życia swoich rodziców. Opieka nad małym człowiekiem to poważna sprawa. Aktor opowiedział o tym, jak czuje się Vincent i do kogo jest bardziej podobny.

d1bqgb9

- Jako tata czuję się świetnie. Mój synek jest najpiękniejszym dzieckiem, jakie widziałem. Na szczęście po mamusi i tak planowaliśmy z Asią. Jest przepiękny, zdrowy i to jest najważniejsze - wyznał Królikowski dla magazynu "Party".

Królikowski postanowił odnieść się również do niezwykłej daty urodzin syna oraz tego, co sobie uświadomił, jako świeżo upieczony tata.

- Poczułem wielkie szczęście, błogosławieństwo, które na nas spadło w postaci małego dziecka, które będzie zawsze ze mną i miało ogromne znaczenie dla mojego życia, a być może ze względu na datę wierzę, że to będzie człowiek, który wpłynie na losy świata - wyjawił.

Antoni Królikowski o związku z Joanną Opozdą

Choć żadne z rodziców malucha oficjalnie nie potwierdziło rozstania, ani Antoni, ani Opozda nie zaprzeczyli również, że w plotkach nie ma choć trochę prawdy. Sam Królikowski rozgadał się ostatnio nieco więcej, stwierdzając, iż nie jest to łatwy czas w jego życiu. Podczas wspomnianej konferencji również zdawkowo i wymijająco odpowiadał na pytania o małżeństwo.

d1bqgb9

"Nie sposób komentować tego wszystkiego z szacunku dla niektórych osób i nie robię tego. Cieszę się, ze Vincent jest zdrowy, widzę go codziennie i wiem, że jakby nie było będzie dobrze" - zaznaczył.

Powściągliwość aktora raczej nie uspokoi jego fanów, którzy czekają na jasne zajęcie stanowiska.

Antoni Królikowski odmawia wywiadu z Pudelkiem i obraża reportera

d1bqgb9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bqgb9