Tej samej wody używa kilka razy. Podała kolejność

Tej samej wody używa kilka razy. Podała kolejność

Anna Popek jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek Telewizji Polskiej
Anna Popek jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek Telewizji Polskiej
Źródło zdjęć: © AKPA
27.04.2023 13:23, aktualizacja: 27.04.2023 14:40

Anna Popek została zapytana w jednej z ostatnich rozmów o kwestię dbania o środowisko. Dziennikarka nie ukrywała, że jest to dla niej bardzo ważne, a przy tym zdradziła kilka patentów. Jeden, dotyczący mycia podłogi, może zdziwić.

Anna Popek jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek Telewizji Polskiej, która po siedmiu latach postanowiła powrócić do współprowadzenia porannego programu "Pytanie na śniadanie", gdzie ostatnio towarzyszył jej Aleksander Sikora. Obserwowana przez ponad 60 tys. osób na Instagramie, w jednej z ostatnich rozmów została zapytana o dość "życiową" kwestię, jaką jest dbanie o środowisko. Co takiego wówczas wyznała?

esAnna Popek dba o środowisko

Anna Popek jest jedną ze znanych osób, które zwracają szczególną uwagę na dobro środowiska. Jak się okazuje, wielu z nas mogłoby wziąć z niej przykład, ponieważ dziennikarka nie tylko niewiele kupuje, ale także dba m.in. o segregowanie śmieci. Oszczędza też wodę.

- Kupuję starannie i z namysłem. Uważam, że im więcej rzeczy kupujemy, tym bardziej środowisko jest niszczone. Dbam o segregowanie śmieci, przynajmniej w podstawowym zakresie, czyli plastik, szkło, papier i odpady zmieszane. Jestem pewna, że to ma sens. Szanuję też wodę. Pilnuję, żeby niepotrzebnie nie leciała z kranu - powiedziała Anna Popek w rozmowie z "Super Expressem" podczas eventu "Moda na recykling".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oto czym myje podłogę

Segregacja śmieci czy niekupowanie zbyt wielu rzeczy to jednak nie wszystko. Anna Popek zdradziła w tej samej rozmowie, jaki jest jej patent na mycie podłóg. Wiele osób może być zaskoczonym, jaką wodą dziennikarka myje podłogę. Dla niektórych taka mogłaby wydać się już brudna.

- Potrafię użyć tej samej wody do kilku rzeczy, np. podłogę myję wodą, w której płukałam pranie. Nie lubię jak się marnuje żywność, prąd i woda, bo kiedyś może nam tego zabraknąć - podsumowała.

Jesteście pod wrażeniem jej gospodarności?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta