Trwa ładowanie...
Megafon.pl
chris hemsworth
31-03-2011 20:24

Thor za mocno przypakował

Chris Hemsworth nieco przesadził z ćwiczeniami przygotowując się do roli w filmie "Thor". Gdy aktor dowiedział się, że zagra w obrazie główną rolę, od razu pobiegł na siłownię, aby rozbudować sylwetkę.

Thor za mocno przypakowałŹródło: AP
d4gx4m6
d4gx4m6

Chris Hemsworth nieco przesadził z ćwiczeniami przygotowując się do roli w filmie "Thor". Gdy aktor dowiedział się, że zagra w obrazie główną rolę, od razu pobiegł na siłownię, aby rozbudować sylwetkę. Jak się później okazało, rozrósł się tak bardzo, że nie mógł zmieścić się w zaprojektowany dla niego kostium.

- Gdy dostałem rolę od razu zacząłem przeglądać komiksy o Thorze - opowiada Hemsworth. - Patrzę na gościa i widzę, że na oko waży jakieś 230 kilo i ma mięśnie jak Schwarzenegger!

- Od razu stwierdziłem, że to nieosiągalny cel, ale wiedziałem, że muszę trochę przypakować. Producenci mówili mi: "Dobrze, idź na siłownię, ćwicz ile możesz". Gdy wróciłem na plan przed Świętami, mieliśmy wykonać zdjęcia próbne w kostiumie. Włożyłem go, a już za parę minut kompletnie zdrętwiały mi dłonie. Czułem mrowienie w całym ciele, nigdzie nie dopływała krew. Doszliśmy wspólnie do wniosku, że chyba nie mieszczę się w ten strój.

Film "Thor" zagości w polskich kinach 29 kwietnia.

(ma)

d4gx4m6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gx4m6