Blisko ludziTikTokerka plus size zrelacjonowała swoje wakacje. Nagranie podbija sieć

TikTokerka plus size zrelacjonowała swoje wakacje. Nagranie podbija sieć

Zrelacjonowała swój pobyt w hotelu. Nagranie podbiło sieć
Zrelacjonowała swój pobyt w hotelu. Nagranie podbiło sieć
Źródło zdjęć: © TikTok/itsmaryfran
Marta Kutkowska

25.06.2021 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mary Fran Donnelly to 27-letnia nauczycielka i promotorka ruchu body positive. Energiczna influencerka podbija sieć swoimi beztroskimi nagraniami. Tym razem pokazała, z jakimi niedogodnościami podczas wyjazdu musi zmagać się dziewczyna plus size.

Mary na swoim kanale na TikToku walczy z fatfobią i przekonuje kobiety, by pokochały siebie. Niestety, na całym świecie osoby z nadwagą wciąż są wyśmiewane i dyskryminowane. W swoim ostatnim nagraniu nauczycielka udowodniła, że potrzeby osób plus size są ciągle marginalizowane. Zrobiła to w swoim zabawnym stylu. Wideo już stało się viralem.

Fatfobia - sprawdź, czy nie krzywdzisz

Fatfobia to "stygmatyzacja otyłości, charakteryzuje się ona dyskryminacją osób w rozmiarze plus size w różnych dziedzinach życia. Może do niej dochodzić w sposób werbalny, seksualny, a nawet przemoc fizyczną". Niestety, w Polsce to zjawisko jest wciąż na porządku dziennym. Uwielbiamy wytykać osoby plus size palcami, obrażać je, zarzucać im objadanie się lub lenistwo.

Mary Fran Donnelly rzuciła rękawicę hejterom i odważnie pokazuje swoje kształty w mediach społecznościowych. Dziewczynie nie można odmówić charakteru i poczucia humoru.

Niedogodności plus size

W swoim ostatnim filmiku influencerka udowodniła, że branża hotelowa nie jest przygotowana na odwiedziny osoby plus size. Mary wymienia wszystkie niedogodności z jakimi się spotkała: za małe krzesełko hotelowe, wąski ręcznik, niewystarczająca przestrzeń między toaletą a umywalką.

Mary obśmiewa wszystkie te rzeczy, ale nam się wydaje, że zwróciła uwagę na ważny problem. Film obejrzało już ponad 5 milionów osób, miejmy nadzieję, że byli wśród nich właściciele hoteli.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także