Trwa ładowanie...

To dlatego prawdopodobnie rozpadło się małżeństwo Dody. Na jaw wyszły pewne plotki

Doda początkowo chciała rozwieść się szybko i bezproblemowo. Niestety wokół upadłego związku z Emilem Stępniem rozhulała się medialna burza. Informator miał donieść mediom plotki, co tak naprawdę było głównym powodem rozstania pary.

Informator zdradził, co było powodem rozpadu małżeństwa Dody Informator zdradził, co było powodem rozpadu małżeństwa Dody Źródło: AKPA, fot: AKPA
d3p4omv
d3p4omv

Sprawa rozwodu Dody i Emila Stępnia stała się ogromnym medialnym skandalem. Parę łączą wspólne interesy, w tym praca nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", co dodało oliwy do ognia. Od tygodni internet huczy od plotek, a prawie codziennie na jaw wychodzą kolejne szczegóły. Osoba z bliskiego otoczenia wokalistki miała wyjawić, co ponoć wydarzyło się w życiu gwiazdy.

Rozwód Dody i Emila Stępnia. Te plotki mogą położyć kres wszelkim złudzeniom

O tym, że coś niedobrego dzieje się pomiędzy Rabczewską a Stępniem, mówiło się od dłuższego czasu. Artystka w końcu nie wytrzymała, i ogłosiła, że po trzech latach jej małżeństwo istnieje jedynie na papierze. Doda nie miała zamiaru ukrywać, co było powodem, że zdecydowała się za rozwód. Piosenkarka wyznała, że doznała przemocy psychicznej ze strony męża. Według przypuszczeń, nie jest to jednak jedyna okoliczność. Informator w rozmowie z "Pomponikiem" doniósł plotki, że wokalistka dowiedziała się o zdradzie partnera, który miał romansować z kobietą z sąsiedztwa.

- Doda była zszokowana zaistniałą sytuacją. Lubiła tych sąsiadów. Dzieliły ich tylko trzy piętra. Czasem zapraszali się wzajemnie na kolacje. Artystka niczego nieświadoma zawsze serdecznie witała się z tą kobietą, gdy ona wychodziła z synem. Mężowi czasem zdarzało się znikać "na godzinę". Dopiero po czasie wyszło, co wtedy robił - mówi osoba z otoczenia gwiazdy.

Dla artystki już wtedy sprawa miała stać się jasna. Zdrada nie jest czymś, co gotowa byłaby wybaczyć. Podobną postawę miał również przyjąć partner kochanki Stępnia, który również złożył papiery rozwodowe.

d3p4omv

- Gdy mąż złapał kobietę na zdradzie, od razu zerwał z nią kontakt. Ona podobno chciała być z Emilem, jednak "związek" nie przetrwał próby czasu - dodaje informator. Stępień nie odniósł się w żaden sposób do krążących plotek.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Doda weszła na plan swojego filmu. Pokazała pierwsze ujęcia

d3p4omv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p4omv