Trwa ładowanie...
d5dn3ou

Toczą walkę o nienarodzone dzieci. Celebryci w sądzie

Batalie sądowe potrafią przyjmować wiele form. Tym razem walka toczy się pomiędzy byłymi małżonkami, którzy kiedyś postanowili wspólnie podjąć bardzo ważną decyzję. I dzisiaj muszą żałować jej bardziej niż ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sofia Vergara znana jest ze swojej roli w serialu "Współczesna rodzina"
Sofia Vergara znana jest ze swojej roli w serialu "Współczesna rodzina" (ONS.pl, Fot: AFF)
d5dn3ou

Sofia Vergara wychowała się w wielodzietnej rodzinie i jest jedną z tych gwiazd, które powtarzają, że stawiają bliskich na pierwszym miejscu. Niestety jej pierwsze małżeństwo nie było szczęśliwe i skończyło się rozwodem w 1993 roku. Potem aktorka była w kilku związkach - m.in. jej narzeczonym był Nick Loeb. Teraz on daje jej o sobie przypomnieć tocząc batalię sądową o... zarodki. Zarodki, które lata temu Vergara i jej były narzeczony postanowili wspólnie zamrozić. Teraz ona chce je zniszczyć, a on bynajmniej nie planuje do tego dopuścić.

Żródło magazynu "TMZ" donosi, że głównym motorem walki Loebe i Vergary wcale nie jest walka o życie zarodków. Były narzeczony podobno wciąż nie może pogodzić się z tym, że Sofia go zostawiła i wciągając ją w batalie sądowe próbuje zniszczyć jej obecne małżeństwo, z Joe Manganiello. Magazyn podaje także w wątpliwość jego pragnienie zostania ojcem, gdyż Loebe ma już dziecko z inną kobietą.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d5dn3ou

Podziel się opinią

Share
d5dn3ou
d5dn3ou