Tomasz Jakubiak przyznał się do zdrady. Później się jej wyparł

Tomasz Jakubiak wziął ślub na Bali
Tomasz Jakubiak wziął ślub na Bali
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

28.08.2023 08:21

Tomasz Jakubiak, czyli znany juror "MasterChefa Junior" wziął ślub na Bali. Jego żoną została Anastazja Mierosławska, z którą wychowuje trzyletniego synka. Okoliczności, w których zaszła w ciążę, wzbudzały kontrowersje. "Wstyd mi za to, co zrobiłem" - mówił Jakubiak w wywiadzie.

Znany z roli jurora w "MasterChefie Junior" Tomasz Jakubiak ożenił się z ukochaną Anastazją. Para powiedziała sakramentalne "tak" na balijskiej plaży.

Przyznał się do zdrady... a później się tego wyparł

Historia ich miłości jest dość zaskakująca. Po pierwszej, bardzo namiętnej randce Anastazja zaszła w ciążę.

Połączyło nas dziecko. I uważam, że połączyło nas w magiczny sposób. Okazuje się, że świetnie do siebie pasujemy - mówił Tomasz Jakubiak w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Kontrowersje wzbudzał fakt, że kucharz był wtedy w innym związku, o czym opowiedział w wywiadzie dla portalu Oh!me.

Popełniłem wtedy straszną rzecz, bo zdradziłem swoją poprzednią partnerkę. Po upojnej nocy okazało się, że Anastazja jest w ciąży.

- Oczywiście wstyd mi za to, co zrobiłem, ale koniec końców jest mega. Jesteśmy cudowną parą, mającą cudownego syna. Widocznie tak miało być. Nie należę do osób, które mówią, że żyją w celibacie, nie piją, nie palą, a gdy światło zgaśnie i nikt nie patrzy, zaczynają rozrabiać - dodał.

Słowa o zdradzie zdementował rok później w wywiadzie udzielonym Katarzynie Piątkowskiej dla "VIVY!".

- Pewien portal przekręcił nasze słowa i napisał, że zdradziłem z Anastazją poprzednią partnerką. A to nie jest prawda. Nie byłem wtedy w związku - zadeklarował.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przyznał, że opowiedział o kulisach narodzin swojego synka, by udowodnić, że życie układa się w różny sposób i trzeba stawić temu czoła.

- Chciałem pokazać, że trzeba wziąć na klatę to, co się zrobiło, ponieść konsekwencje swojego postępowania tak, aby skrzywdzić jak najmniej osób wokół siebie. Ale jest to dla mnie nauczka, żeby pójść drogą Ewy Chodakowskiej i jak najmniej mówić o swoich prywatnych sprawach - przyznał, dodając, że całą sprawę "rozdmuchano". - Świat szuka sensacji, drobnych potknięć, które można rozdmuchać. I tak stało się ze mną.

Tomasz Jakubiak poślubił Anastazję
Tomasz Jakubiak poślubił Anastazję© Instagram | @tomasz_jakubiak

Wyjątkowe wesele

Wesele odbyło się na balijskiej plaży. Nie zabrakło znanych ze szklanego ekranu gości. Dorota Szelągowska chętnie relacjonowała wszystko w mediach społecznościowych. Wybrała na tę okazję pudrowo różową suknię na ramiączkach.

Ślub odbył się na balijskiej plaży
Ślub odbył się na balijskiej plaży© Instagram

Z kolei Daria Ładocha, prowadząca program "Azja Express" i wieloletnia przyjaciółka Tomasza miała zaszczyt zostać jego świadkową.

Jednym z gości była Dorota Szelągowska
Jednym z gości była Dorota Szelągowska© Instagram | @dotindotin

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także