Trwa ładowanie...
d2t84ij

Tomasz Oświeciński o rozwodzie i powrocie do żony. Nie ukrywał wzruszenia

"Mogę powiedzieć, że jesteśmy szczęśliwą rodziną. Ja jestem szczęśliwym facetem: mam pracę, którą kocham, mam dziewczyny, które kocham, mam zwierzęta, które uwielbiam" – powiedział Oświeciński w rozmowie w "Dzień Dobry TVN".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Oświeciński ma córkę Maję
Tomasz Oświeciński ma córkę Maję (ONS.pl)
d2t84ij

Tomasz Oświeciński skończył tym roku 45 lat. Aktor zyskał popularność za sprawą filmów Patryka Vegi. Zagrał w "Pitbullu", "Botoksie", "Kobietach mafii" oraz w "Plagach Breslau". Ostatnio gwiazdor pojawił się wraz z rodziną programie w "Dzień Dobry TVN". Tomasz i Aleksandra mówili o swoim ślubie, rozwodzie oraz powrocie do siebie.

Ich przerwa trwała dwa lata. Oświeciński podkreśla, że nie był to jednak stracony czas. "Dużo nam to pokazało i jesteśmy teraz innymi ludźmi. Może stało się to dlatego, że wzięliśmy ślub po 6 miesiącach znajomości (...) Może nie wszystko wiedzieliśmy o sobie i dlatego nie do końca nam się udało" – powiedział aktor

Aleksandra dodała, że nie wyklucza, iż dużą rolę w ich życiu odegrała kariera aktorska Oświecińskiego. Była zazdrosna o męża i nie podobały jej się niektóre sceny, w których grał. Oświecińska podkreśliła jednak, że przerwa dobrze zrobiła ich związkowi. "Czasami trudno jest powiedzieć coś tak twarzą w twarz. Spisałam pytania i poprosiłam, żebyśmy odpowiedzieli na te same pytania i przekazali sobie odpowiedzi" – wyznała.

d2t84ij

O rozstaniu z żoną gwiazdor filmów Vegi mówił także w krótkim materiale nagranym w domu Oświecińskich. Był wzruszony i nie stronił od płaczu. Podkreślił, że rok temu córka poprosiła Mikołaja o to, aby rodzice jeszcze kiedyś się zeszli. Para spełniła prośbę dziecka. "Mogę powiedzieć, że jesteśmy szczęśliwą rodziną. Ja jestem szczęśliwym facetem: mam pracę, którą kocham, mam dziewczyny, które kocham, mam zwierzęta, które uwielbiam" – powiedział Oświeciński.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2t84ij

Podziel się opinią

Share

d2t84ij

d2t84ij