GwiazdyTrudny rok Shiloh Jolie-Pitt. Nastolatka przeszła bardzo poważną operację

Trudny rok Shiloh Jolie-Pitt. Nastolatka przeszła bardzo poważną operację

Shiloh Jolie-Pitt ma problemy zdrowotne.
Shiloh Jolie-Pitt ma problemy zdrowotne.
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. JKY

18.12.2020 07:47, aktual.: 02.03.2022 22:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Córka gwiazdorskiej pary przez ostatnie miesiące zmagała się wieloma trudnościami. Choć nastolatka rzadko jest widywana publicznie, jej rodzice bardzo chętnie opowiadają o niej w wielu wywiadach. Shiloh jest niekonwencjonalną osobowością, co wielokrotnie podkreślał Brad Pitt.

Shiloh jest najstarszą córką Angeliny Jolie i Brada Pitta. Uwielbiana na całym świecie para niespodziewanie się rozstała, a na dodatek nie doszli jeszcze do porozumienia w sprawie dzieci. Ostatni rok nie był dla nich łatwy, a szczególnie dla nastoletniej Shiloh.

Trudny czas dla nastolatki

Odkąd słynni rodzice opowiedzieli o planach Shiloh dotyczących zmiany płci, nastolatka stała się prawdziwą ikoną środowiska LGBT+ na całym świecie. Obecnie dziewczyna ma 14 lat i jak na razie formalnie pozostaje pod nadanym jej przez rodziców imieniem, choć preferuje, gdy zwraca się do niej John lub Peter.

Okazuje się, że początek 2020 roku nie był łatwy dla Shiloh. Musiała przejść bardzo poważną operację, o której wspomniała jej matka w marcu tego roku. Angelina Jolie w felietonie dla magazynu "Time" napisała:

"Spędziłam ostatnie dwa miesiące na operacjach z moją najstarszą córką Zaharą, a kilka dni temu patrzyłam, jak jej młodsza siostra Shiloh idzie pod nóż na operacji stawu biodrowego. Dlatego życzę sobie tego dnia, abyśmy cenili dziewczyny. Dbaj o nie. I wiedz, że im silniejsze rosną, tym będą zdrowsze i tym więcej oddadzą swojej rodzinie i społeczności" - czytamy.

Dowodem świadczącym o problemach zdrowotnych Shiloh było jej zdjęcie wykonane przez paparazzi kilka dni po oświadczeniu Jolie. Widać na nim nastolatkę opierającą się na kulach. Z kolei w kolejnych miesiącach podkreślano, że Brad Pitt walczy z byłą żoną o prawa do opieki nad dziećmi. Ostatecznie podano do informacji wiadomość, że relacja Shiloh z rodzicami i rodzeństwem przebiega całkowicie poprawnie i pandemia nie odbiła się negatywnie na ich relacjach.

Magazyn "ET" przekonywał, że nastoletnia Shiloh ma bardzo dobry i bliski kontakt z rodzicami, którzy są z niej dumni. Cieszą się, że pozostaje wierna sobie i dba o bliskich. Choć jej życie jest burzliwe i w mijającym roku przeszła sporo, wiele wskazuje na to, że najgorsze ma za sobą.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także