Trwa ładowanie...
ycipk-2vk0fj

Trzeci dzień zgrupowania Miss Polski

Trzeciego dnia zgrupowania na tegoroczne kandydatki czekała wyjątkowa uroczystość. Wieczorem w czterogwiazdkowym Hotelu Beskid został rozwinięty czerwony dywan, a przestrzeń lobby wypełniła się klimatycznymi świeczkami i zapachem świeżych kwiatów. Wszystko to miało stanowić idealne dopełnienie spotkania z marką Jubiler Schubert - wieloletnim Partnerem Konkursu Miss Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzeci dzień zgrupowania Miss Polski
(Materiały prasowe)
ycipk-2vk0fj

Punktualnie na czerwonym dywanie pojawiły się wszystkie finalistki, piękniejsze niż zwykle, w specjalnie przygotowanych na ten wieczór, wyjątkowych kreacjach. Robert Czepiel - Dyrektor Generalny marki Jubiler Schubert po krótkiej przemowie wręczył kandydatkom pamiątkowe pierścienie z charakterystyczną dla konkursu identyfikacją wizualną i indywidualnym, pamiątkowym grawerem. Ten pierścień to już pewien symbol konkursu, to on z powodzeniem przypomina kandydatkom o pięknej przygodzie, która ma miejsce w ich życiu.

Materiały prasowe
Podziel się

Gdy każdy z pierścieni odnalazł swoją właścicielkę, kandydatki miały czas na wspólne zdjęcia, które z wielką duma publikowały na swoich kanałach społecznościowych. Tego wieczoru, finalistki otrzymały też zestaw upominków od marki SEMILAC, która to regularnie dba o piękne dłonie i paznokcie naszych finalistek. W końcu to dłonie i biżuteria miały tego dnia szczególne znaczenie!

ycipk-2vk0fj
Materiały prasowe
Podziel się

Po części oficjalnej, z inicjatywy kandydatek miał miejsce jeszcze jeden ważny moment wieczoru! Do tej pory w tę akcję każda z nich angażowała się indywidualnie, teraz - na zgrupowaniu postanowiły połączyć siły i wspólnie wesprzeć małą Zosię. Dziewczynka urodziła się jako drugi bliźniak, z wadą, która zdarza się raz na ćwierć miliona urodzeń. Nie ma kości strzałkowych w obydwu nóżkach, a jej stópki są zdeformowane. Szansą dla Zosi jest operacja, bez niej dziewczynka nigdy nie będzie mogła normalnie chodzić. Koszty operacji są ogromne, dlatego tu każda pomoc ma ogromne znaczenie! Zosia jest córeczką jednej z finalistek minionych edycji i chyba dlatego Jej los stał się kandydatkom tak bardzo ważny i bliski! Dziewczyny są przekonana, że o Zosi dowie się jak najszersza rzesza odbiorców i uda się zebrać pieniądze niezbędne do przeprowadzenia operacji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: siepomaga.pl/zosiabiecek. Zróbmy to razem, postawmy Zosię na nogi! #StawiamyZosieNaNogi

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2vk0fj

ycipk-2vk0fj
ycipk-2vk0fj