Trwa ładowanie...

Trzyletnia dziewczynka przebiera się za silne, sławne osoby. Zaczęła od swojej babci

Scout Larson ledwo odrosła od ziemi, a już inspiruje tysiące osób. Wszystko za sprawą oryginalnych sesji zdjęciowych, w trakcie których wciela się w takie postaci jak Frida Kahlo, Ellen Degeneres, Meryl Streep, Emma Watson czy Bill Murray. Pierwszą nie była jednak żadna hollywoodzka gwiazda, tylko jej babcia, która pokonała raka.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Trzyletnia dziewczynka przebiera się za silne, sławne osoby. Zaczęła od swojej babciŹródło: Instagram.com
d2mc8zx

3-latka z Niceville na Florydzie pokazuje światu, ile ma siły poprzez odgrywanie osób, którymi się inspiruje. Największą inspiracją dla małej Scout jest babcia, Diane Willoughby. Rok temu, w kwietniu 2016 r. u kobiety zdiagnozowano nowotwór piersi - sześciokrotnie poddała się chemoterapii i podwójnej mastektomii. Ku uciesze rodziny, a szczególnie wnuczki, Diane wyzdrowiała. Scout za namową mamy uczciła to, zakładając koszulkę z napisem "Wolna od raka, bawmy się!", taką samą nosi jej babcia. Wspólnie zapozowały w nich przed obiektywem. W mgnieniu oka jednorazowa akcja zmieniła się w duży internetowy projekt, o którym mówią media na całym świecie.

Instagramowy profil Scout obserwuje 45 tys. osób i choć nie składa się wyłącznie z jej przemian w silne kobiety, to one sprawiają, że chce się śledzić poczynania dziewczynki. 3-latka ma oczywiste predyspozycje do bycia kimś więcej niż dziecięcą modelką. Scout nie udaje Ellen DeGeneres albo Carrie Fisher - na parę chwil naprawdę się nimi staje. - Nie chciałam portretować Scout jako typowej delikatnej kobietki - wyjaśnia mama 3-latki, Ashley, trzeba przyznać, że dotrzymuje słowa. Pod fotografiami widzimy też inspirujące opisy i cytaty osób, za które przebiera swoją córkę. Przykład? Rada Emmy Watson: "Nie czuj się głupio, jeśli nie lubisz czegoś, do czego wszyscy udają miłość".

Scout wywołuje same pozytywne emocje. Internauci są nią zachwyceni i nie trzeba długo szukać na to dowodów. Hasła "Girl Power" czy określenie "girlboss" nabierają nowego znaczenia. Kilkulatki mogą brać przykład z feministek pokroju wspomnianej Watson, ale warto, by rodzice pokazali im ich rówieśniczkę. Małe dziewczynki potrzebują nowych wzorców, a na pewno potrzebują „zielonego światła”, gdy idzie o możliwość wyboru. Zresztą, chłopcy również. Scout występuje i jako Adele i jako Bill Murray. Liczy się charakter, osobowość i siła woli - bez względu na płeć. Zainteresowanie pewną siebie 3-latką tylko to potwierdza.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2mc8zx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mc8zx
d2mc8zx