Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
tesco
23-10-2019 13:18

Ty masz 20 lat, ja mam 20 lat…. Świętujemy 20 urodziny Pasaży Tesco wspólnie z Mateuszem Gesslerem, Ambasadorem 20-lecia Pasaży Tesco

Okrągłe urodziny Pasaży Tesco to czas na podziękowanie klientom za wspólne chwile i świętowanie wraz z Ambasadorem Urodzin - znanym i lubianym Szefem Kuchni - Mateuszem Gesslerem.

Ty masz 20 lat, ja mam 20 lat…. Świętujemy 20 urodziny Pasaży Tesco wspólnie z Mateuszem Gesslerem, Ambasadorem 20-lecia Pasaży TescoŹródło: Materiały prasowe
d1z9xv0
d1z9xv0

"Przyszłość jest prezentem, jaki robi nam przeszłość."

Wspólne celebrowanie urodzin rozpocznie się 15 października. Tego dnia zostanie ogłoszony ogólnopolski konkurs pod hasłem "20LatRazem", a jego nagroda to rodzinny wyjazd do Londynu. Jest o co powalczyć! Konkurs zostanie zorganizowany na oficjalnym FB marki oraz wsparty kampanią mediową w prasie i Internecie. Wyjątkową niespodzianką jest film video, w którym gwiazdy opowiedziały o emocjach związanych z Pasażami Tesco na przełomie 20 lat. Do podzielenia się wspomnieniami zostały zaproszone: Małgorzata Rozenek-Majdan, Natalia Siwiec i Dorota Gardias.

Jednak czym byłyby urodziny bez eventów! Zaplanowane imprezy odbędą się w kilku lokalizacjach w Polsce. W Pasażu Tesco w Częstochowie (12.10) i w Krakowie (19.10) zostaną zorganizowane wydarzenia z udziałem Dominika Rupińskiego, znanego youtubera i Influencera. Event zapowiada się niezwykle słodko! Tematem przewodnim będzie wata cukrowa i inne słodkości. Na odwiedzających czeka mnóstwo niespodzianek, a każda osoba, która jest aktywnym użytkownikiem social mediów nie wyjdzie z Pasażu Tesco bez słodkiego upominku.
Kulminacyjną datą jest 26 października! W Pasażu Tesco na warszawskim Gocławiu odbędzie się event z udziałem plejady Gwiazd, w tym Mateusza Gesslera, z którym dzieci będą mogły wspólnie gotować! Tego dnia zostanie również rozstrzygnięty konkurs "Śniadanie na szóstkę".

"20-lecie Pasaży Tesco, to nie tylko nasz jubileusz. To również święto naszych najemców oraz klientów. W tym roku dzięki zaplanowanym działaniom chcemy im szczególnie podziękować i zachęcić do wspólnego celebrowania" – mówi Łukasz Kędzior, Marketing Manager w Dziale Zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska.

Pasaż Tesco to ogólnopolska sieć centrów handlowych z 20 letnią tradycją. Pierwsze Centrum Handlowe należące do Tesco Polska powstało w Częstochowie w 1999 roku.

20LatRazem

Do zobaczenia!

Zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku i Instagramie. Więcej szczegółów znajdziecie też na stronie www.

d1z9xv0
d1z9xv0