UrodaUlubiony kosmetyk gwiazd

Ulubiony kosmetyk gwiazd

Ulubiony kosmetyk gwiazd
Źródło zdjęć: © newspix.pl
19.12.2013 12:50, aktualizacja: 19.12.2013 15:35

Madonna, Cate Blanchett, Diane Kruger i wiele innych gwiazd jednym tchem wymienia swój ulubiony produkt do włosów – to Kuracja MOROCCANOIL®. Na czym polega wyjątkowość tego produktu?

Madonna, Cate Blanchett, Diane Kruger i wiele innych gwiazd jednym tchem wymienia swój ulubiony produkt do włosów – to Kuracja MOROCCANOIL®. Na czym polega wyjątkowość tego produktu?

Kuracja MOROCCANOIL® dostępna jest w dwóch wersjach: Oryginalnej, przeznaczonej do wszystkich rodzajów włosów, i Light, która dedykowana jest włosom delikatnym i farbowanym na blond.

Dlaczego Kuracja jest tak wyjątkowa?

Dzięki sekretnej kompozycji składników Kuracja posiada unikalne właściwości naprawcze i odżywiające. Natychmiastowo się wchłania i już po kilkunastu sekundach włosy odzyskują blask i jedwabistą miękkość bez tłustego osadu. Produkt nie zawiera alkoholu, co sprawia, że jest błyskawicznie przyswajany zarówno przez mokre, jak i suche włosy. Wysokie stężenie bogatego w przeciwutleniacze olejku arganowego sprawia, że włosy są chronione przed wysoką temperaturą (swobodnie możemy korzystać z termonarzędzi i nie musimy martwić się o zniszczone końcówki!). Ponadto Kuracja jest bogata w kwasy tłuszczowe i przeciwutleniacze (przywracają włosom elastyczność, gładkość i wspomagają ich podatność na układanie) oraz witaminy i proteiny sprawiające, że włosy są błyszczące, odżywione i długotrwale wzmocnione. Dodatkowo Kuracja:

• ułatwia rozczesywanie i układanie nawet opornych włosów,
• zapobiega puszeniu się włosów,
• przywraca fryzurze blask, elastyczność i miękkość,
• skraca czas suszenia włosów,
• jest bezpieczna dla włosów farbowanych,
• zwiększa połysk, a kolor utrzymuje się znacznie dłużej.

Jak stosować ten produkt?

Dla najlepszej pielęgnacji nanieś na umyte wilgotne włosy (w zależności od potrzeb 1-3 porcji Kuracji) i wmasuj w długości oraz końce. Produkt zostanie niemal natychmiast wchłonięty. Stylizuj włosy jak zwykle. Dla wygładzenia, ujarzmienia niepokornych, puszących i elektryzujących się włosów lub dla dodatkowej porcji pielęgnacji w ciągu dnia stosuj na suche włosy (1-2 porcje produktu dokładnie wmasuj we włosy).

Produkty MOROCCANOIL® są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich. Więcej o MOROCCANOIL® przeczytasz na * www.jboptima.pl oraz www.moroccanoil.com*

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany