Blisko ludziUrodził się z sześcioma nogami. Wzruszająca historia małego pieska

Urodził się z sześcioma nogami. Wzruszająca historia małego pieska

Urodził się z sześcioma nogami. Wzruszająca historia małego pieska
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Klaudia Stabach
15.08.2019 13:55, aktualizacja: 15.08.2019 14:21

Chociaż pies Roo ma dopiero kilka tygodni, to z każdym dniem robi się o nim coraz głośniej. Zwierzę urodziło się z poważną wadą genetyczną i ma sześć nóg. Jednak znalazła się rodzina, która z chęcią przygarnęła psiaka i teraz nie wyobraża już sobie życia bez niego.

Szczeniak z sześcioma nogami

Mały, czarny pies przyszedł na świat w hrabstwie Essex na terenie wschodniej Anglii. Zwierzę jest nietypowe, ponieważ ma sześć nóg. Właściciele hodowli opublikowali jego zdjęcia w internecie, licząc, że może ktoś zechce go przygarnąć. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Szybko zgłosiła się Lauren Salmon. Kobieta wyznała, że jej nastoletni syn bardzo nalegał na adopcję psa.

Nastolatek szybko zaprzyjaźnił się ze swoim pupilem i nazwał go Roo. "Kiedy na nas skacze, wygląda jak kangur, stąd imię" – tłumaczyła Lauren Salmon w rozmowie z brytyjskimi mediami.

Kobieta jednocześnie przyznała, że pojawienie się nietypowego psa w ich domu dodało energii jej synowi. Chłopiec cierpi na łuszczycę i jest notorycznie wyśmiewany przez kolegów. Jednak teraz ma prawdziwego przyjaciela i już nie siedzi w domu pogrążony w smutku. Piękna historia!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl