Valentyn z "Rolnik szuka żony" odpowiada na zaczepki. Naprawdę mieszka z Klaudią?

Valentyn z "Rolnik szuka żony" odpowiada na zaczepki. Naprawdę mieszka z Klaudią?

Valentyn odpowiada na komentarz internautki
Valentyn odpowiada na komentarz internautki
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
20.01.2023 10:19

Klaudia i Valentyn to jedna z ulubionych par widzów ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zakochani pod koniec roku potwierdzili, że wkrótce zamieszkają razem. Pewna internautka wywęszyła podstęp. Valentyn zareagował i szybko zgasił dociekliwą.

Dziewiąta edycja reality show "Rolnik szuka żony" pomogła w znalezieniu miłości kolejnym osobom. Widzowie stwierdzili, że pomiędzy Klaudią i Valentynem zaiskrzyło od pierwszego spotkania. Coś na pewno było na rzeczy - obecnie są parą i cieszą się szczęśliwym związkiem. Pod koniec 2022 roku mężczyzna przyznał, że wraz z nowym miesiącem przeprowadza się do ukochanej. Ostatnie zdjęcie na Instagramie Valentyna wywołało jednak pewne podejrzenia u jednej z internautek. Partner rolniczki szybko rozwiał wszelkie wątpliwości.

Valentyn nie mieszka z Klaudią? Jedna fotografia wzbudziła wiele emocji

Wybranek rolniczki Klaudii dość regularnie publikuje wpisy w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani programu mogą być na bieżąco z tym, co dzieje się u zakochanych. W odcinku świątecznym "Rolnika..." para potwierdziła, że nadal jest razem i planuje zmiany, które pozwolą im jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć.

- Z końcem roku kończę swoje dotychczasowe życie nad morzem i przeprowadzam się tu do Klaudii - zadeklarował Valentyn.

Niedawno pod najnowszym instagramowym wpisem mężczyzny jedna z internautek stwierdziła, że trochę się pogubiła w tej historii. Jej zdaniem zdjęcia przeczą zapewnieniom Valentyna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wybranek Klaudii wrzucił niedawno zdjęcie znad morza. Jak wiadomo, to właśnie w tamtych okolicach mieszkał, zanim rozpoczęła się jego przygoda w "Rolniku...".

"Klaudia mówi, że mieszkasz u niej, a ty cały czas nad morzem. A to ciekawostka" - stwierdziła z przekąsem internautka.

Autorka komentarza nie musiała długo czekać na reakcję samego Valentyna.

"No rzeczywiście ma pani zagwozdkę, pewnie pojęcie pracy w delegacji jest pani obce" - odpisał mężczyzna, ucinając plotki.

Kilka dni temu przed powyższym postem Valentyn zwrócił się do internautów o pomoc. We wpisie poinformował, że szuka pracy na terenie Białegostoku lub okolic jako kierownik budowy lub robót.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta