Trwa ładowanie...
d31gg0v
Informacja prasowa
Ludzie

W Dolinie Charlotty otwarto SPA Bali Hai

Wyjątkowa oferta nowo otwartego naszego balijskiego SPA odwołuje się do bogatej tradycji wysp Indonezji. Dzięki swojemu unikalnemu położeniu w Dolinie Słupi, Dolina Charlotty jest idealnym miejscem kultu "religii świętej wody" – jak tłumaczona jest nazwa Bali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Dolinie Charlotty otwarto SPA Bali Hai
(materiały prasowe)
d31gg0v

Wyjątkowa oferta nowo otwartego balijskiego SPA odwołuje się do bogatej tradycji wysp Indonezji. Dzięki swojemu unikalnemu położeniu w Dolinie Słupi, Dolina Charlotty jest idealnym miejscem kultu "religii świętej wody" – jak tłumaczona jest nazwa Bali.

Aby goście mogli w pełni wykorzystać możliwości SPA Bali Hai, stworzono programy terapeutyczne, które nawiązują do filozofii Wschodu i do przesłania, jakie niosą wyobrażenia wcieleń buddyjskich bogiń Devi Sri, Ambiki i Laksmi, które są duchowymi opiekunkami miejsca. Każdy, kto podda się zabiegom, będzie otoczony opieką profesjonalnej kadry kosmetologów oraz wykwalifikowanych masażystek z Bali.

Do dyspozycji gości zostało oddanych czternaście gabinetów, w tym dwa gabinety dla par oraz pokój medytacyjny, w którym można znaleźć wyciszenie i spokój.

(fot. materiały prasowe)
Podziel się
d31gg0v

Podziel się opinią

Share

d31gg0v

d31gg0v