GwiazdyW Dolinie Charlotty otwarto SPA Bali Hai

W Dolinie Charlotty otwarto SPA Bali Hai

W Dolinie Charlotty otwarto SPA Bali Hai

21.11.2013 15:17, aktual.: 21.11.2013 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyjątkowa oferta nowo otwartego naszego balijskiego SPA odwołuje się do bogatej tradycji wysp Indonezji. Dzięki swojemu unikalnemu położeniu w Dolinie Słupi, Dolina Charlotty jest idealnym miejscem kultu "religii świętej wody" – jak tłumaczona jest nazwa Bali.

Wyjątkowa oferta nowo otwartego balijskiego SPA odwołuje się do bogatej tradycji wysp Indonezji. Dzięki swojemu unikalnemu położeniu w Dolinie Słupi, Dolina Charlotty jest idealnym miejscem kultu "religii świętej wody" – jak tłumaczona jest nazwa Bali.

Aby goście mogli w pełni wykorzystać możliwości SPA Bali Hai, stworzono programy terapeutyczne, które nawiązują do filozofii Wschodu i do przesłania, jakie niosą wyobrażenia wcieleń buddyjskich bogiń Devi Sri, Ambiki i Laksmi, które są duchowymi opiekunkami miejsca. Każdy, kto podda się zabiegom, będzie otoczony opieką profesjonalnej kadry kosmetologów oraz wykwalifikowanych masażystek z Bali.

Do dyspozycji gości zostało oddanych czternaście gabinetów, w tym dwa gabinety dla par oraz pokój medytacyjny, w którym można znaleźć wyciszenie i spokój.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)