Trwa ładowanie...
d3t4xfk

Więcej niż tabliczka. Walentynkowe last minute dla najbliższych

Jako symboliczny upominek i jako dodatek do prezentu walentynkowego. Słodkości w postaci wiadomości z czekolady przydadzą się zarówno tym, którzy święto zakochanych obchodzą z rozmachem, jak i tym, którzy wolą to zrobić skromnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szukasz walentynkowego pomysłu? Zainspiruj się smakiem czekolady
Szukasz walentynkowego pomysłu? Zainspiruj się smakiem czekolady (Chocolissimo)
d3t4xfk

Pomyśl o spersonalizowanym podarunku

Miłość warto okazywać cały rok – to wiemy wszyscy. Przychodzi jednak pewien dzień w roku, kiedy to uczucie ma swoje święto. Możesz obejść je z wielkim pękiem unoszących się balonów w kształcie serca lub zostawić obok śpiącej drugiej połówki niewielki upominek, który rozpakuje, kiedy się obudzi. Jedną z inspiracji, które od dłuższego czasu pomagają nam wybrać coś "od serca" na walentynki jest oryginalna czekolada. Wybór jest naprawdę duży. Klasyczny wybór to czekoladowe serce. Prosto, skromnie i z jasnym przekazem.

Unikaj banalnych prezentów

Jeśli upominek nie będzie identyczny z tymi, których setki widzimy w sklepach, z pewnością zapadnie w pamięć bliskiej osobie na dłużej. Możliwości jest wiele: opakowanie z własnym zdjęciem np. ze wspólnego wyjazdu, okolicznościowa wstążka lub smakołyki z ulubionym smakiem bliskiej osoby. Kto zna ją tak dobrze, jak ty? Nasz hit to pralinki z kredową tablicą, na której możemy naskrobać kilka słów lub narysować serce za pomocą dwóch kolorów kredy dołączonych do zestawu.

Czekoladowa kartka z życzeniami

Zwięzłe, można je zjeść, są często ładnie zapakowane i przekazują to, co chcemy pokazać drugiej osobie. Duży wybór gotowych telegramów z czekolady to źródło inspiracji dla osób, które nie mają pomysłu na swój własny przekaz. Wyższy poziom to wiadomości, które samodzielnie stworzymy za pomocą sprytnego kreatora. Swoją własną wiadomość wpisujesz na zwykłej klawiaturze, a kreator tworzy z niej czekoladowe znaki, słowa i zdania ozdobione słodkimi kostkami z ikonkami. Wypróbuj tę opcję, bo samo tworzenie wiadomości to świetna zabawa. Te obrazki to różnego rodzaju symbole kwiatów, serc, amorków i innych ozdobnych elementów, które dobrze wpisują się w walentynkowe życzenia.

Chocolissimo

Koniecznie dołóż coś "od siebie"

Wspólna pasja, przygody, wspomnienia, a nawet drobne tajemnice. To świadczy o tym, że wasza relacja jest naprawdę bliska. Przez pewien czas standardem były duże bombonierki. Im większe, tym uznawano je za lepsze. Tymczasem uśmiech na twarzy ukochanej lub ukochanego może skuteczniej wywołać coś małego, a nawet samo miłe wspomnienie. Może to być czekolada lub czekoladki z naszym własnym, ulubionym zdjęciem na opakowaniu. Upominkowy sukces gwarantowany.

Duży wybór walentynkowych słodkości dla niej i dla niego znajdziesz tu:

Artykuł jest częścią działań promocyjnych partnera.

d3t4xfk

Podziel się opinią

Share

d3t4xfk

d3t4xfk