Wiemy, z jakiego powodu kobiety najczęściej zdradzają swoich partnerów

Dlaczego zdradzamy? To odwieczne pytanie, na które trudno nam jednoznacznie odpowiedzieć. Twórcy internetowego serwisu dla osób zainteresowanych pozamałżeńskimi randkami postanowili przeprowadzić badanie, by poznać źródło tego problemu. Wyniki były zaskakujące. Okazało się, że większość kobiet, które dopuściły się zdrady, zrobiła to z powodu jednej denerwującej cechy charakteru swoich partnerów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiemy, z jakiego powodu kobiety najczęściej zdradzają swoich partnerów
(123RF.COM)
WP

Badacze do swojego eksperymentu zaprosili 5 tysięcy kobiet, które choć raz zdradziły. Każda z nich wypełniła ankietę, w której m.in. należało napisać, dlaczego zdecydowały się na ten krok. Co ciekawe, najczęstszą przczyczyną okazało się skąpstwo partnera. Aż 69 proc. badanych kobiet zaznaczyła tę odpowiedź. Każda z nich twierdziła, że narastająca frustracja doprowadziła w końcu do skoku w bok.

Spośród wszystkich badanych aż 56 proc. wyznało, że nie dostaje od swojego partnera żadnych prezentów dawanych bez okazji. Ankietowane dodały, że nie traktują upominków materialnie, lecz uważają je za pewnien symbol uznania czy po prostu miły gest, świadczący o uczuciu, jakim są darzone.

WP

Przez to, że ich mężczyźni okazali się sknerami, czuły się zaniedbywane. 29 proc. kobiet stwierdziło, że ich partnerom już na nich nie zależało. To właśnie m.in. z tego powodu przestały odczuwać pożądanie i namiętność, a w konsekwencji zaczęły zbliżać się do innych mężczyzn.

Jak widać, drobne upominki dawane bez okazji mają dla większości kobiet duże znaczenie. Osoby, które czują się zaniedbywane najczęściej dopuszczają się zdrady. Co wy na to?

Polecamy także: Małgorzata Rozenek-Majdan: Jestem aktywną feministką

Zobacz: Kosmetyki inne niż wszystkie. Takie mogła stworzyć tylko Kat Von D!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP