Trwa ładowanie...

Wojtek Mazolewski oddał hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Zamieścił film

Wojtek Mazolewski przyjaźnił się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. W rocznicę jego śmierci zamieścił na swoim profilu na Instagramie krótki film.

Share
Wojtek Mazolewski wspomina Staraka
Wojtek Mazolewski wspomina StarakaŹródło: ONS
d3fsyny

Wojtek Mazolewski był bliskim przyjacielem Piotra Woźniaka-Staraka. Na pogrzebie producenta zagrał nawet utwór "Czas miłości na Fuledzie", który powstał podczas pobytu przyjaciół w miejscowości. Teraz muzyk na swoim profilu na Instagramie opublikował krótki film – wspomnienie czasu spędzonego rok temu z producentem. "Fuleda 2019 PWS" – podpisał nagranie muzyk.

Pod postem Mazolewskiego nie brakuje wyrazów współczucia fanów muzyka. Zamieszczają wymowne serca-emotikony. Jeden z nich napisał: "Siostra Śmierć to nieodłączna towarzyszka Życia. Ale choć Śmierć wpisana jest w Życie, to gdy nagle odchodzi młody, utalentowany, wrażliwy i po prostu Dobry Człowiek, wtedy boli jakoś bardziej."

Mazolewski już wcześniej wspominał Staraka. 10 lipca (wtedy producent skończyłby 40 lat) zamieścił post, w którym dziękował producentowi za wspólny, twórczy czas. "Wspaniały człowiek i artysta, którego energia i wielkoduszność wprawiała wszystko w ruch. Siła i pamięć tych chwil jest i będzie z nami" - tak pisał o przyjacielu.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Przez kilka dni trwały poszukiwania producenta. Później jego ciało odnaleźli płetwonurkowie. Po jego śmierci media społecznościowe zalały wspomnienia znajomych. Piotr Woźniak Starak przez dwa lata był mężem Agnieszki Woźniak-Starak, która po jego śmierci pogrążyła się w żałobie i wycofała z życia publicznego.

Gorszący widok na polskich plażach. "W tych czasach trzeba uważać"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3fsyny

Podziel się opinią

Share
d3fsyny
d3fsyny