Blisko ludziWojtek Mazolewski oddał hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Zamieścił film

Wojtek Mazolewski oddał hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Zamieścił film

Wojtek Mazolewski wspomina Staraka
Wojtek Mazolewski wspomina Staraka
Źródło zdjęć: © ONS
Aleksandra Sokołowska

19.08.2020 14:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wojtek Mazolewski przyjaźnił się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. W rocznicę jego śmierci zamieścił na swoim profilu na Instagramie krótki film.

Wojtek Mazolewski był bliskim przyjacielem Piotra Woźniaka-Staraka. Na pogrzebie producenta zagrał nawet utwór "Czas miłości na Fuledzie", który powstał podczas pobytu przyjaciół w miejscowości. Teraz muzyk na swoim profilu na Instagramie opublikował krótki film – wspomnienie czasu spędzonego rok temu z producentem. "Fuleda 2019 PWS" – podpisał nagranie muzyk.

Pod postem Mazolewskiego nie brakuje wyrazów współczucia fanów muzyka. Zamieszczają wymowne serca-emotikony. Jeden z nich napisał: "Siostra Śmierć to nieodłączna towarzyszka Życia. Ale choć Śmierć wpisana jest w Życie, to gdy nagle odchodzi młody, utalentowany, wrażliwy i po prostu Dobry Człowiek, wtedy boli jakoś bardziej."

Mazolewski już wcześniej wspominał Staraka. 10 lipca (wtedy producent skończyłby 40 lat) zamieścił post, w którym dziękował producentowi za wspólny, twórczy czas. "Wspaniały człowiek i artysta, którego energia i wielkoduszność wprawiała wszystko w ruch. Siła i pamięć tych chwil jest i będzie z nami" - tak pisał o przyjacielu.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Przez kilka dni trwały poszukiwania producenta. Później jego ciało odnaleźli płetwonurkowie. Po jego śmierci media społecznościowe zalały wspomnienia znajomych. Piotr Woźniak Starak przez dwa lata był mężem Agnieszki Woźniak-Starak, która po jego śmierci pogrążyła się w żałobie i wycofała z życia publicznego.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (43)
Zobacz także