Wskaż niezamożnego pasażera. Masz 10 sekund na odpowiedź

Wskaż niezamożnego pasażera. Masz 10 sekund na odpowiedź

Jeden obrazek zdradza wiele o naszej osobowości
Jeden obrazek zdradza wiele o naszej osobowości
Źródło zdjęć: © TikTok | TikTok
23.09.2023 14:03, aktualizacja: 23.09.2023 15:15

W sieci nie brak testów, które mają na celu sprawdzenie naszej spostrzegawczości. Poniższe zadanie jest tego świetnym przykładem. Wystarczy bowiem jedno spojrzenie na poniższy obrazek. Odpowiedź powinniśmy znaleźć w 10 sekund.

Obrazkowe zagadki pomagające ćwiczyć logiczne myślenie oraz spostrzegawczość od pewnego czasu są hitem na TikToku. To konkretne nagranie wymaga od użytkownika mediów społecznościowych odpowiedzi na proste pytanie. Sprawa się komplikuje, ponieważ na podanie prawidłowego rozwiązania mamy jedynie 10 sekund. Jeśli zdążysz - gratulujemy! Twoje sokole oko w połączeniu z prawidłowym łączeniem faktów są godne pozazdroszczenia.

Nielicznym wystarczy rzut oka. A tobie?

Na samym początku prowadzący konto na TikToku o nazwie "Mister Riddle USA" podkreśla, że na wykonanie zadania mamy jedynie 10 sekund. Po tym czasie pokaże nam prawidłową odpowiedź. Jakie jest nasze zadanie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W trakcie wspomnianych 10 sekund musimy wskazać pasażera samolotu, który nie jest zamożną osobą. Na rozwiązanie mamy naprawdę mało czasu. Tykający zegar, odmierzający czas do końca wyzwania, nie ułatwia tutaj sprawy i wiele osób może czuć się rozproszonych takim zabiegiem.

Na ilustracji widzimy trzy osoby: dwóch mężczyzn oraz kobietę, którzy odbywają podróż samolotem. Każdej z postaci musimy dokładnie się przyjrzeć i wówczas podjąć decyzję, która z nich zarabia najmniej pieniędzy. Dokładnie zwróćmy uwagę na przedmioty, które znajdują się w pobliżu tych osób. Czy w tym momencie znacie już odpowiedź?

10-sekundowa zagadka. Oto prawidłowe rozwiązanie

Lektor twierdzi, że najmniej bogatą osobą na obrazku jest pierwszy mężczyzna od lewej strony. Skąd ta pewność? TikToker zwraca uwagę na kurtkę pasażera, z której wystaje metka z napisem "poliester". Jeśli co nieco znasz się na tkaninach, wiesz, że ubrania wykonane właśnie z tego materiału nie są najlepszej jakości. Porządne składy zawierają np. bawełnę, wełnę lub wiskozę. Poliester jest sztucznym włóknem, wykorzystywanym masowo w sieciówkach do produkcji ubrań z niższej półki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta