Trwa ładowanie...
d15q3p6

Wspólny projekt Timberlake'a i Toma Forda

Justin Timberlake powraca po sześciu latach z nową płytą i to od razu w wielkim stylu. Nie tylko muzycznym, ale i pod względem stylizacji. Ale o to nie trudno, jeśli nawiązuje się współpracę z taką sławą jak Tom Ford.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wspólny projekt Timberlake'a i Toma Forda
(AP)
d15q3p6

Justin Timberlake powraca po sześciu latach z nową płytą i to od razu w wielkim stylu. Nie tylko muzycznym, ale i pod względem stylizacji. Ale o to nie trudno, jeśli nawiązuje się współpracę z taką sławą jak Tom Ford. Słynny projektant przygotował dla piosenkarza serię szytych na miarę garniturów do wideo piosenki „Suit & Tie”.

Był także odpowiedzialny za stylizację w filmie oraz materiałach promocyjnych całego albumu.

Czarno-biały wideoklip jest hołdem złożonym modzie lat 50, a także Frankowi Sinatrze. Tom Ford tak komentuje tę kolaborację: „Uwielbiam Justina. Ma naturalny styl i wielki talent. Współpraca z nim podczas całego kreatywnego procesu była ogromną przyjemnością i zaszczytem”.

d15q3p6

Sam Timberlake zamiast wychwalać Forda, po prostu promuje jego peojrkty – na przykład pojawiając się w nich na takich galach jak Screen Actors Guild Awards (patrz zdjęcie). Premiera płyty piosenkarza będzie miała miejsce w marcu.

(ma)

POLECAMY:

* Posłuszny i uległy Justin Timberlake*

* Justin Timberlake wyglądał jak kretyn*

* Tom Ford o próżności i ogórkach*

Justin Timberlake i Jay-Z na planie nowego teledysku!

d15q3p6

Podziel się opinią

Share

d15q3p6

d15q3p6