Trwa ładowanie...
d3e0rzb

Wybory 2020. Dorota Szelągowska dumna ze swojego syna. Pokazała zdjęcie z lokalu wyborczego

Wybory to nie tylko obowiązek, ale również przywilej i zaszczyt. Dorota Szelągowska na swoim InstaStory przyznała, że to głosowanie jest dla niej wyjątkowe. Po raz pierwszy mogła głosować wraz ze swoim synem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Dorota Szelągowska dumna z syna
Wybory 2020. Dorota Szelągowska dumna z syna (East News)
d3e0rzb

Dorota Szelągowska na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z lokalu wyborczego. Uzbrojona w maseczkę ochronną i okulary przeciwsłoneczne udała się oddać głos. W tym roku towarzyszył jej syn, który po raz pierwszy mógł wziąć udział w wyborach.

Wybory 2020. Dorota Szelągowska głosowała z synem

d3e0rzb

"Duma! Pierwsze głosowanie syna. Wielki przywilej wolności i obowiązek wobec tych, który o nią walczyli i nadal walczą" – podpisała fotografie dekoratorka wnętrz.

W tym roku syn gwiazdy Antoni pisał również egzamin dojrzałości. Chociaż na początku Dorota Szelągowska w mediach deklarowała, że nie będzie narażać swojego syna na zakażenie się wirusem, Antoni Sztaba podszedł do matury w czerwcu wraz ze wszystkimi rówieśnikami.

Jak znaleźć lokal wyborczy?

Swój lokal wyborczy można znaleźć w internecie. Na stronie PKW dostępnej pod adresem wybory.gov.pl, następnie przechodzimy do zakładki "wyszukiwarka obwodów". Żeby znaleźć swój lokal wyborczy, wystarczy wpisać swój adres na górze strony lub ręcznie wybrać miejsce, gdzie widniejesz w spisie wyborców, klikając w odpowiednie miejsca na mapie lub w rubryki tabeli.

 Instagram

Alkohol na weselu. Dr Michał Sutkowski ma dla biesiadników radę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3e0rzb

Podziel się opinią

Share

d3e0rzb

d3e0rzb