GwiazdyWybory ambasadorek marki Mokate Cappucino One Cup

Wybory ambasadorek marki Mokate Cappucino One Cup

Wybory ambasadorek marki Mokate Cappucino One Cup
Źródło zdjęć: © materiały prasowe

05.03.2012 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mokate Cappucino One Cup poszukuje pięciu dziewczyn, które przez najbliższy rok pełnić będą rolę ambasadorek marki. O zdobycie tytułu, 10 marca w krakowskim Centrum Handlowym Bonarka, walczyć będzie 20 finalistek.

Mokate Cappucino One Cup poszukuje pięciu dziewczyn, które przez najbliższy rok pełnić będą rolę ambasadorek marki. O zdobycie tytułu, 10 marca w krakowskim Centrum Handlowym Bonarka, walczyć będzie 20 finalistek.

Przypomnijmy. Wszystko zaczęło się w listopadzie, kiedy to na Facebooku wystartował pierwszy etap konkursu „Od Kawy do Sławy”. Zgłoszenia nadesłało aż 150 młodych, energicznych dziewczyn. Komisja konkursowa wybrała spośród nich 60. Dziewczyny przyjadą do Krakowa, by w drugim etapie konkursu stanąć przed profesjonalnym jury. Po pierwszej prezentacji i rozmowie komisja wybierze 20 finalistek konkursu „Od Kawy do Sławy”.

Kandydatki na ambasadorki poznamy w sobotę 10 marca w C.H. Bonarka w Krakowie. Wśród nich będzie tych 5 kobiet, które przez najbliższy rok będą promować 5 rodzajów Mokate Capuccino One Cup: Belitta, Fitiana, Inergina, Vitiene i Balancita.

Które z nich zdobędą tytuły ambasadorek, zdecyduje jury w składzie: Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski (projektanci), Beata Sadowska (modelka, prezenterka telewizyjna), Andrzej Krzywy (lider zespołu De Mono), Estera Gabczenko (Kierownik Działu Styl Życia Wirtualnej Polski) oraz Katarzyna Przybyła (marketing manager Mokate). Główną nagrodą w konkursie „Od Kawy do Sławy” jest profesjonalna sesja fotograficzna, która zostanie opublikowana w jednym z modowych magazynów.

Dodatkową atrakcją finału „Od Kawy do Sławy” będzie pokaz tańca finalistów You Can Dance. Imprezę poprowadzi Olivier Janiak. Organizatorem konkursu oraz finałowej gali jest firma Mokate. Wybory ambasadorek zakończy „One Cup Fashion Party”, które odbędzie się w Baroque Restaurant & Coctail Bar. Podczas tego wieczoru swoja najnowszą kolekcję wiosna/lato 2012 pokażą Paprocki&Brzozowski. Gwiazdą będzie zespół De Mono.

- Chcemy, aby One Cup Fashion Party weszło na stałe do kalendarza wydarzeń modowych w Polsce - mówi Sylwia Mokrysz z Zarządu Mokate. - Pokaz mody połączony z promocją ambasadorek marki Mokate One Cup to prestiżowa impreza. Jest nagrodą dla naszych konsumentek, które chcą się z nami bawić w konkursie „Od Kawy do Sławy”.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także