Trwa ładowanie...

Wybory Parlamentarne 2019. Michał Żebrowski i Teatr 6. piętro zachęcają do głosowania

Wybory parlamentarne 2019 zbliżają się wielkimi korkami. Gwiazdy, organizacje, artyści i politycy zachęcają do zabrania głosu. Michał Żebrowski wraz z Teatrem 6. piętro znaleźli sposób, by zmotywować społeczeństwo do pójścia na wybory.

Share
Wybory Parlamentarne 2019. Michał Żebrowski i Teatr 6. piętro zachęcają do głosowania
Źródło: ONS.pl
d1a9oxu

Michał Żebrowski to znany aktor, który chętnie bierze udział w wielu akacjach społecznych. Teraz zaangażował się w promowanie wyborów, zorganizował akcję, która ma zachęcić Polaków do pójścia na wybory.

Michał Żebrowski w swoich mediach społecznościowych opublikował filmik, w którym wyjaśnia szczegóły wyzwania: "Teatr 6. piętro idzie na rekord. Każdy głos się liczy i każdy głos jest ważny. Rozdamy tyle biletów, ile procent frekwencji osiągniemy w wyborach. Rzucamy wyzwanie innym teatrom. Do zobaczenia 13 października".

Wybory parlamentarne 2019 – akcja promocyjna Teatru 6. piętro

Obserwatorzy aktora byli zachwyceni akcją promocyjną. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy: "Brawo, każde profrekfencyjne działania są ważne", " Super inicjatywa", "Brawo za pomysł na mobilizację", "Super inicjatywa, podziwiam zaangażowanie", "Pójdę głosować, bilet tylko mnie zachęcił". Post polubiło ponad 4 tysięce internautów.

Jedną z gwiazd, która bardzo aktywnie promuje pójście na wybory, jest Iga Lis, córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Lis współtworzy projekt Olśnienie.eu, czyli ruch zachęcający młodych Polaków do zaangażowania się w losy swojego kraju. Ambasadorami projektu są znani polscy raperzy, którzy mają trafiać do najmłodszej grupy wyborców.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak zbierać grzyby? Ekspert wyjaśnia, gdzie popełniamy błąd

d1a9oxu

Podziel się opinią

Share
d1a9oxu
d1a9oxu