Trwa ładowanie...
d3xnvsh

Wyjawił chorobę księżnej Diany za 10 tysięcy funtów. Zaburzenia odżywiania Lady Di

Kamerdyner księżnej Diany wyjawił tajne informacje na temat jej choroby. Jako jedyny znał sekret i zdecydował się go upublicznić za 10 tysięcy funtów.
Share
Księżna Diana walczyła z zaburzeniami odżywiania.
Księżna Diana walczyła z zaburzeniami odżywiania.Źródło: ONS.pl
d3xnvsh

Mimo tego, że od śmierci Diany minęło ponad 20 lat, na jaw wciąż wychodzą nowe informacje dotyczące jej życia. Jedną z najbliższych jej osób był kamerdyner Paul Burrel. Towarzyszył jej niemal na każdym kroku. Ostatnio zdecydował się na ujawnienie szczegółowych informacji na temat dramatycznej choroby, z jaką zmagała się księżna Walii.

Księżna Diana – bulimia

Burrel wiedział, że ulubienica Anglików walczyła z bulimią. Prawdę o jej chorobie zdecydował się przedstawić za 10 tysięcy funtów, czyli ponad 50 tysięcy złotych!
– Wiem, ze Diana miała zaburzenia odżywiania. Pomagałem jej w tych momentach. Pilnowałem kucharza by przygotowywał dużo słodkiego kremu. Kupowałem jej jogurty, banany. Pilnowałem, by w pokoju nie było nikogo innego. Dbałem o to, by zawsze było tam dużo ręczników. Byłem gotów zrobić dla niej wszystko – wspomina kamerdyner w wywiadzie dla Chanel 5.

d3xnvsh

Mężczyźnie trudno było uporać się ze śmiercią księżnej. – Nie mogłem pogodzić się z jej odejściem… W pokoju czułem jej perfumy, słyszałem jej głos. Zasypiałem w jej garderobie, bo tylko tak mogłem poradzić sobie z tym, że jej już nie ma – dodaje Burrel

Sekrety rodziny królewskiej

Kamerdyner trzymał w tajemnicy chorobę Lady Di. Woził ją do kliniki, w której stosowano eksperymentalne metody walki z bulimią. Miały one pomóc zachować Dianie szczupłą sylwetkę. Księżna Walii także znała sekrety swojego kamerdynera. Jako jedyna na dworze królewskim wiedziała, że jest on homoseksualistą.

d3xnvsh

Księżna Diana była jedną z najbardziej szanowanych Brytyjek w historii kraju. Wiele osób do dzisiaj nie może pogodzić się z jej odejściem.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3xnvsh

Podziel się opinią

Share
d3xnvsh
d3xnvsh