ycipk-21xa09

Diana mogła poślubić Andrzeja. Gospodyni księżnej nie ma wątpliwości

Była gospodyni rodziny księżnej Diany ujawniła, że tę wcale nie planowano wydać za księcia Karola. Większe szanse początkowo miał mieć u niej jego młodszy brat Andrzej. Istniały ku temu dwie przesłanki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Diana mogła zostać żoną księcia Andrzeja?
Księżna Diana mogła zostać żoną księcia Andrzeja? (Getty Images)
ycipk-21xa09

– Wszyscy myśleliśmy, że Diana będzie z księciem Andrzejem – mówi w dokumencie "The Diana Story" wieloletnia gospodyni rodziny Spencerów, Betty Andrews.

Zdaniem kobiety jednym z powód, dla których ona i inni członkowie służby sądzili, że Diana skończy u boku Andrzeja, była mniejsza różnica wieku niż między Spencer a Karolem. Znaczenie miał też ponoć wygląd młodszego księcia.

ycipk-21xa09

Jednak gospodyni jasno dała do zrozumienia, że mimo ich oczekiwań, to nie był temat, o którym przyszła księżna kiedykolwiek mówiła. Podczas gdy niektórzy spodziewali się, że Diana rzeczywiście wyjdzie za Andrzeja, on interesował się jeszcze jedną kobietą. I nie chodziło wcale o Sarah "Fergie" Ferguson.

Pierwszą miłością księcia Andrzeja była amerykańska aktorka Koo Stark, a tak naprawdę Kathleen Dee-Anne Stark. Para poznała się w lutym 1981 r. Ich związek trwał 18 miesięcy. Uznano, że aktorka nie jest odpowiednią kandydatką na żonę. Wkrótce później na horyzoncie pojawiła się "Fergie".
Co lepsze, kiężna Yorku po ślubie najlepiej czuła się w towarzystwie Diany.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-21xa09

Zobacz także: Projektuje dla Agaty Dudy. Nam opowiada o współpracy z pierwszą damą

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21xa09

ycipk-21xa09
ycipk-21xa09