Blisko ludziWyśmiała skromne pierścionki zaręczynowe. Oburzone internautki odpowiadają

Wyśmiała skromne pierścionki zaręczynowe. Oburzone internautki odpowiadają

Wyśmiała skromne pierścionki zaręczynowe. Oburzone internautki odpowiadają
Martyna Wojciechowska

29.08.2017 11:20, aktual.: 29.08.2017 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy wielkość pierścionka zaręczynowego ma znaczenie? Na Twitterze pojawił się ostatnio mem ze zdjęciem skromnego modelu, pod którym znalazł się podpis: "Wyobraź sobie, że w końcu przychodzi ten dzień, gdy on ci się oświadcza i po chwili dostajesz od niego taki pierścionek". Ten z pozoru niewinny żart poniósł się w sieci. Internautki nie kryły oburzenia. Autorka z pewnością nie spodziewała się takiej reakcji.

Temat pierścionków zaręczynowych wzbudza w nas spore emocje. Wiele kobiet twierdzi, że podarunek od ukochanego powinien być duży i kosztowny. Ale są wśród nas i takie, dla których rozmiar i cena się nie liczą. Uważają nawet, że nawet kapsel z Tymbarku by im wystarczył, bo liczy się uczucie, a nie sprawy materialne.

Najwyraźniej innego zdania jest anonimowa autorka mema, która wprost wyśmiewa niewielkie pierścionki zaręczynowe. Internautkom nie było do śmiechu, natychmiast zareagowały.

Obraz

Użytkowniczki Twittera odpowiedziały, zamieszczając zdjęcia własnych niewielkich, ale naprawdę pięknych pierścionków zaręczynowych. Pod każdym z nich czytamy, że rozmiar nie ma znaczenia. "Tak wygląda mój przepiękny pierścionek, który mój narzeczony dał mi w czasie zaręczyn. Nieważne, że jest skromny, bo najważniejsze, że chcę za wyjść za ukochanego" - czytamy.

Kolejna dziewczyna była jeszcze odważniejsza. Na zdjęciu pokazała swój środkowy palec ozdobiony pierścionkiem zaręczynowym i dodała kilka słów skierowanych do anonimowej autorki mema. "Zamieszczam to zdjęcie specjalnie dla ciebie. Podoba ci się mój pierścionek?" - napisała na Twitterze. Warto dodać, że takich jak ona było jeszcze więcej.

Pod tymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy innych użytkowniczek. Wszystkie zachwycały się tymi pierścionkami. "Wygląda naprawdę pięknie" - napisała jedna z nich pod fotografią delikatnego srebrnego modelu ozdobionego drobnym kamieniem. "Moim zdaniem jest idealny" - dodała kolejna.

A czy waszym zdaniem rozmiar i cena pierścionka zaręczynowego mają znaczenie?
Polecamy: 13 lat temu zgubiła pierścionek zaręczynowy. Nie wierzyła, że się znajdzie

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (132)