Wystąpili w teledysku. "To już jest żałosne"

Andrzej szaleje w teledysku "Miami"
Andrzej szaleje w teledysku "Miami"
Źródło zdjęć: © YouTube | Gienek i Andrzej Plutycze

23.10.2023 21:22, aktual.: 24.10.2023 06:54

Andrzej i Gienek Onopiukowie są nazywani celebrytami z Plutycz. Sławę zyskali dzięki programowi "Rolnicy. Podlasie". Jak nikt inny potrafią dobrze wykorzystać swoje pięć minut. Teraz wystąpili w teledysku w towarzystwie tajemniczej blondynki.

"Gienek i Andrzej to nie kowboje, ale w Plutyczach mają ranczo swoje. Gienek i Andrzej to dwa rolniki, a Plutycze to nie zachód dziki" - tak zaczyna się utwór, który aspiruje do bycia przebojem numer jeden na wszystkich wiejskich dyskotekach.

Stworzył go powstały w 2015 roku zespół MIAMI. Białostocka grupa znana jest m.in. z takich piosenek: "Oczy Twoje", "Będę Cię kochał" czy "Sexy żona". Choć premiera teledysku "Kowboje z Plutycz" zaplanowana jest na 27 października, już wzbudza ogromne emocje.

Gienek i Andrzej pną się na szczyty kariery

Gienek i Andrzej, znani z programu "Rolnicy. Podlasie", mają już własną linię gadżetów. To jednak im nie wystarcza. Teraz poszli o krok dalej i wystąpili w teledysku disco polo zespołu MIAMI pt. "Kowboje z Plutycz".

Niektórzy boją się, że w tym pędzie nie można ich już zatrzymać. Fani podzielili się na tych, którzy kibicują Andrzejowi oraz na tych, którzy projekt określają mianem "żenującego".

"To jest żałosne. Uwielbiam rolników z Podlasia, ale to już jest jakaś żenada" - napisał jeden z internautów.

"Myśleliście, że większej wiochy nie da się zrobić? Hehe proszę bardzo!" - stwierdził inny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niektórzy jednak docenili, że rolnik spełnia się na wielu polach. "Andrzej masz swoje pięć minut, więc je odpowiednio wykorzystaj. Będzie się działo".

"Super piosenka i teledysk i zapowiedź nowego teledysku" - czytamy w sekcji komentarzy.

Uwagę internautów zdobyła również blondynka, która wystąpiła w teledysku u boku Andrzeja. "Modelka była pierwszy sort" - ocenił wokalista MIAMI. "Andrzej szuka żony jak szalony" - dodał.

"Andrzej szaleje. Kiedy ślub?" - napisał żartobliwie jeden z internautów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także