Trwa ładowanie...
allegro
30-09-2020 14:00
Informacja prasowa: Allegro.

Wystartował największy festiwal ofert w Polsce - Allegro Smart! Week

Miliony artykułów z każdej kategorii dostępnych na Allegro przecenione nawet o 70 proc. W super promocyjnych cenach znajdziemy produkty takich marek, jak Samsung, Xiaomi, EA Games, Toshiba, Asus, Garmin, Procter & Gamble, Henkel, Hasbro oraz wielu innych topowych producentów.

Wystartował największy festiwal ofert w Polsce - Allegro Smart! WeekŹródło: materiały partnera
d1686k9
d1686k9

– Tydzień na przełomie września i października to czas, w którym przystąpienie do programu lojalnościowego Allegro Smart! będzie jeszcze bardziej opłacalne niż zwykle. Od 28 września do 4 października użytkownicy Allegro Smart! będą mogli wybierać spośród milionów produktów z rabatem nawet do 70 proc. Obniżki cen dotyczyć będą każdej kategorii, począwszy od podstawowych urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak popularne detergenty, pieluchy, garnki, perfumy, gry na konsolach, oczyszczacze powietrza, komputery, narzędzia, smartfony, a skończywszy na dużych telewizorach LCD. W tym roku planujemy nawet czterokrotne zwiększenie skali imprezy! – mówi Francois Nuyts, Prezes Zarządu Allegro. – Tak duża liczba ofert jest dowodem na to, że sprzedawcy doceniają potencjał tygodnia Smart! Week i postrzegają go jako szansę na zwiększenie sprzedaży. Rok temu, średnia sprzedaż uczestniczących sprzedawców wzrosła o ponad 50 proc.

Tydzień od 28 września do 4 października to prawdziwa gratka dla klientów Smart!, ponieważ rozpoczęła się kolejna edycja Allegro Smart! Week. Klienci z wykupionym abonamentem otrzymują nie tylko darmowe dostawy i zwroty, ale mogą również zyskać na Smart! Week dzięki spektakularnym promocjom.

Usługa Allegro Smart! jest dostępna już od dwóch lat. Ten wyjątkowy program lojalnościowy zapewnia bezpłatne dostawy do ponad 25 000 punktów odbioru oraz bezpłatną dostawę do domu przez kuriera. Gwarantuje również bezpłatne zwroty i daje dostęp do limitowanej oferty Smart!, festiwali ofert i przedsprzedaży biletów na najpopularniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne poprzez eBilet.

Od uruchomienia Allegro Smart! w 2018 r. klienci korzystający z platformy zakupowej zaoszczędzili ponad 1 mld zł. Rekordzistą jest klient, który dzięki usłudze zaoszczędził 114 000 zł. Program lojalnościowy wspiera również sprzedawców. Osoby biorące udział w Allegro Smart! uzyskują wzrost przychodów pięciokrotnie szybciej niż ci, którzy nie korzystają z usługi.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Jak skorzystać z promocji Allegro Smart! Week w tym roku?

Allegro Smart! Week jest adresowany tylko dla osób korzystających z usługi Allegro Smart!. Osoby, które nie przystąpiły jeszcze do programu lojalnościowego, mogą to zrobić za pośrednictwem strony internetowej: https://allegro.pl/smart.

d1686k9

Tegoroczna edycja Allegro Smart! Week obejmie dwa rodzaje ofert: nieograniczone – dostępne w dużych ilościach przez cały tydzień, oraz limitowane, pojawiające się codziennie, z cenami produktów obniżonymi nawet o 70 proc. W tym ostatnim przypadku trzeba zachować czujność i reagować szybko – warto śledzić stronę https://na.allegro.pl/allegro_smartweek

Najatrakcyjniejsze promocje pojawiają się tam codziennie i są sprzedawane na zasadzie kolejności zgłoszeń. Produkty dostępne w ramach tych ofert są dostępne tylko w wybranych dniach i godzinach. Najlepszą szansą na zdobycie pożądanych produktów jest dodanie ich do obserwowanej kategorii. Jest to możliwe na 20 min. przed udostępnieniem oferty. Następnie Allegro wyśle powiadomienie z informacją o dokładnym czasie, w którym przedmiot zostanie wystawiony na sprzedaż.

Ważne - w przypadku najlepszych ofert użytkownicy mogą kupić tylko 1 sztukę w cenie promocyjnej, dla niektórych produktów będzie to max. 5 sztuk, w zależności od oferty.

d1686k9

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1686k9