Trwa ładowanie...

Wytańczyli sobie miłość. Te pary poznały się na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Znany program rozrywkowy połączył nie tylko Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela. Jakie pary powstały dzięki popularnemu show? Jest ich całkiem sporo.

Małgorzata Foremniak i Rafał MaserakMałgorzata Foremniak i Rafał MaserakŹródło: AKPA, fot: AKPA
dxy4q1j
dxy4q1j

"Taniec z gwiazdami" bezsprzecznie pozwolił poznać się wielu parom polskiego show-biznesu. Okazuje się, że taniec potrafi wzniecić iskrę prawdziwego uczucia. Choć najbardziej znanym związkiem, który narodził się na oczach widzów programu, jest niewątpliwie małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, miłosnych historii na planie było znacznie więcej.

Te pary powstały dzięki "Tańcu z gwiazdami"

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Między tą dwójką wybuchł ogień namiętności. Co ciekawe, uczucie narodziło się w tej samej edycji, w której Cichopek poznała Hakiela. Mimo różnicy wieku (Foremniak jest starsza od Maseraka o 17 lat) stworzyli ze sobą długą relację. Niestety para rozstała się w 2009 roku.

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak w  "Tańcu z gwiazdami" AKPA
Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak w "Tańcu z gwiazdami" Źródło: AKPA, fot: AKPA

Weronika Marczuk oraz Rafał Maserak

Związek Maseraka i Foremniak nie był jedyną relacją, którą tancerz zapoczątkował na planie programu. W kolejnej edycji, kiedy Maserak został połączony w parę z Katarzyną Zielińską, w show pojawiła się Weronika Marczuk u boku Jana Klimenta. Wszystko działo się w 2012 roku. Niestety iskra tak samo szybko zgasła, co rozbłysła. Związek Weroniki i Rafała zakończył się po czterech miesiącach.

Weronika Marczuk i Rafał Maserak w 2012 roku AKPA
Weronika Marczuk i Rafał Maserak w 2012 roku Źródło: AKPA, fot: AKPA

Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek

Rafał i Aneta pojawili się jako taneczny duet w trzeciej edycji "Tańca...". Podczas treningów między nimi narodziło się prawdziwe uczucie. Aneta i Rafał zdobyli wówczas Kryształową Kulę. Gdy ich związek wyszedł na jaw, Mroczek podkreślał, że nie afiszowali się nim podczas trwania programu, ponieważ nie chcieli robić wokół siebie szumu. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska AKPA
Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska Źródło: AKPA, fot: AKPA

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski

Romans na planie programu przytrafił się również Piotrowi Gąsowskiemu oraz Annie Głogowskiej, którzy wystąpili w drugiej edycji show. Co więcej, przerodził się w poważne uczucie. Para doczekała się dziecka. W 2016 roku media obiegła jednak smutna wiadomość - Głogowska poinformowała o tym, że związek z Gąsowskim rozpadł się po 11 latach.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski na jednej z ramówek Polsatu AKPA
Anna Głogowska i Piotr Gąsowski na jednej z ramówek Polsatu Źródło: AKPA, fot: AKPA

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Już w pierwszych odcinkach tamtej edycji "Tańca z gwiazdami", widzowie zauważyli, że między Klaudią i Tomaszem iskrzy. Zakochani zapozowali również razem do sesji okładkowej magazynu "Gala". Związek trwał dwa lata i doszło nawet do zaręczyn. Nie przetrwał jednak próby czasu.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański AKPA
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański Źródło: AKPA, fot: AKPA

Joanna Opozda oraz Kamil Kuroczko

Aktorka zdecydowała się na udział w programie w 2016 roku, czyli już po tym, jak zagościł na antenie Polsatu. Choć taneczna para odpadła w czwartym odcinku, ich prywatna relacja rozkwitła. Związek przetrwał dwa lata i doszło nawet do zaręczyn.

Joanna Opozda oraz Kamil Kuroczko w "Tańcu z gwiazdami" AKPA
Joanna Opozda oraz Kamil Kuroczko w "Tańcu z gwiazdami" Źródło: AKPA, fot: AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Kinga Sawczuk przeczuwała porażkę w "Tańcu z gwiazdami"? "Jestem na wielu lekach w trakcie przeziębienia"

dxy4q1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxy4q1j