Wytknęła jej to publicznie. Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała

Wytknęła jej to publicznie. Aleksandra Kwaśniewska nie wytrzymała

Aleksandra Kwaśniewska wywołała niemałe kontrowersje
Aleksandra Kwaśniewska wywołała niemałe kontrowersje
Źródło zdjęć: © AKPA
27.03.2023 16:28, aktualizacja: 27.03.2023 17:52

Jeden z najnowszych postów Aleksandry Kwaśniewskiej na Instagramie wywołał w sieci niemałe kontrowersje. Dziennikarka zamieściła "niewinne" zdjęcia ze swoją suczką, a w komentarzach wytknięto jej brak dzieci.

Instagramowy profil Aleksandry Kwaśniewskiej obserwuje ponad 325 tys. użytkowników. Kwaśniewska od zawsze chroni swoją prywatność. W mediach społecznościowych czasem podejmuje bardziej "intymne" tematy, w tym m.in. te, dotyczące bezdzietności. Niedawno Kwaśniewska wywołała sporą dyskusję, gdy opublikowała niewinne zdjęcie, do którego zapozowała ze swoją suczką.

Internautka wytknęła jej brak dzieci

Aleksandra Kwaśniewska już kilka lat temu poruszyła "kontrowersyjny" temat świadomej bezdzietności, czym wywołała gorącą dyskusję wśród internautów. Nie chce ukrywać tego, że nie czuje tzw. instynktu macierzyńskiego i nie widzi siebie jako mamy, co z jednej strony jest krytykowane, a z drugiej - potrzebne kobietom, które czują to, co ona.

Kiedy dziennikarka zamieściła zdjęcia ze swoją suczką, dodając do nich opis, który pokazał, że traktuje ją poniekąd jak dziecko, wywołała burzę.

"Lusia wciąż kocha zdjęcia z mamusią" - podpisała zdjęcia Kwaśniewska.

Jedna z internautek wytknęła Kwaśniewskiej w komentarzach brak dzieci. "Strasznie nie lubię jak właściciele psów czy kotów, czy też innych zwierząt, nazywają je swoimi dziećmi, a siebie mamusiami. Zwykle to się dzieje, kiedy kobieta nie ma własnych dzieci" - stwierdziła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kwaśniewska o macierzyństwie

Aleksandra Kwaśniewska szybko zdecydowała się odpowiedzieć na komentarz kobiety.

"To jest realny problem. Podobnie jak matki nazywające swoje dzieci bąbelkami, zapewne z braku środków na napoje gazowane..." - odpisała z nutą sarkazmu.

W ciągu ostatnich lat udzieliła także kilku wywiadów, w tym m.in. Patrycji Ceglińskiej-Włodarczyk dla WP Kobieta, w którym odpowiedziała na pytania o macierzyństwo.

- Macierzyństwo jest ogromnie ważne dla wielu kobiet, ale to nie powód, by te, które dzieci nie mają, były albo ignorowane, albo zmuszane do wiecznego tłumaczenia się ze swoich życiowych decyzji. Proszę zwrócić uwagę, że matek raczej się nie pyta, dlaczego się zdecydowały na dzieci. Jest to traktowane jako oczywisty wybór, a tak naprawdę powody bywają zaskakujące. Nie mówiąc o tym, że podobnie jak bezdzietność, nie zawsze jest to przecież kwestia świadomej decyzji - powiedziała Kwaśniewska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta