Zagrała Milenę w "Galeriankach". Tak wygląda dziś

Zagrała Milenę w "Galeriankach". Tak wygląda dziś

Jak dziś wygląda Dagmara Krasowska?
Jak dziś wygląda Dagmara Krasowska?
Źródło zdjęć: © YouTube
28.03.2024 14:16, aktualizacja: 28.03.2024 15:00

Jej znakiem rozpoznawczym były jasne oczy i czarne włosy. Dagmara Krasowska po "Galeriankach" nagle zniknęła z show-biznesu. Czym zajmuje się dziś? Dalej rozpoznamy w niej charyzmatyczną Milenę?

Dagmara Krasowska w 2024 roku skończyła 34 lata. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej rola w "Galeriankach", które pojawiły się na ekranach w 2009 roku. Produkcja poruszała problem prostytucji wśród młodych kobiet. Choć Krasowskiej wróżono jej karierę, zrezygnowała z aktorstwa i zajęła się zupełnie inną dziedziną. Czy wciąż przypomina siebie sprzed lat?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krasowska wystąpiła w hicie i porzuciła aktorstwo. Tak wygląda dziś

Dagmara Krasowska od kilku lat pracuje w firmie zajmującej się finansami i pnie się po kolejnych szczeblach kariery. Prowadzi też konto na Instagramie, na którym dzieli się pocztówkami z podróży. Po jej wpisach można stwierdzić, że odkrywanie nowych miejsc stało się jej pasją. Kilka razy wystąpiła też gościnnie w znanych polskich serialach (m.in. w "Barwach szczęścia"), jednak nigdy nie zdecydowała się na regularny powrót do grania.

- Pracuję jako team leader w instytucji finansowej, zarządzam międzynarodowym, kilkunastoosobowym zespołem. Muszę jednak przyznać, że rolą w filmie byłam podekscytowana. Byłam młodą dziewczyną i to było coś dużego. Bardzo dziękuję temu, że film wyszedł w czasach, kiedy Facebook jeszcze raczkował, to nas uchroniło. Gdyby film wyszedł dzisiaj, presja byłaby większa - wyjawiła Krasowska w 2022 roku w "Dzień Dobry TVN".

Dzięki Instagramowi wiemy, jak obecnie była aktorka. Trzeba przyznać, że nieco się zmieniła od daty premiery popularnych "Galerianek". Widać, że obecnie jest bardzo szczęśliwa z tego, jak potoczyło się jej życie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta