Pamiętacie Karolinę Borkowską? Dziś ma 41 lat i jej nie poznacie

Karolina Borkowska grała Agnieszkę w serialu "Na dobre i na złe"
Karolina Borkowska grała Agnieszkę w serialu "Na dobre i na złe"
Źródło zdjęć: © AKPA

23.03.2024 13:48, aktual.: 23.03.2024 14:49

Karolina Borkowska zdobyła sympatię widzów dzięki roli w "Na dobre i na złe". Nie związała swojego życia z aktorstwem. Jak potoczyły się jej losy? Na nowych zdjęciach trudno ją rozpoznać.

Karolina Borkowska świętuje urodziny. 23 marca 2024 roku aktorka skończyła 41 lat. Skradła serca fanów przede wszystkim rolą Agnieszki w serialu "Na dobre i na złe", gdzie wcieliła się w postać zbuntowanej córki Bruna i Elżbiety Walickich. Borkowska wybrała jednak inną ścieżkę kariery i teraz odnosi sukcesy w dziedzinie marketingu i public relations.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karolina Borkowska była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Na planie serialu "Na dobre i na złe" zaczęła pracować już jako nastolatka. - Postać Agnieszki nie zawsze była lubiana - wspomina aktorka w rozmowie z Onetem. Dodaje też, że jej bohaterka budziła raczej skrajne emocje.

Karolina Borkowska i Krzysztof Pieczyński na planie "Na dobre i na złe"
Karolina Borkowska i Krzysztof Pieczyński na planie "Na dobre i na złe"© AKPA

Jak wspomina pracę na planie? - Ja wiem jednak, że to zabiera dzieciństwo. Praca wśród zdecydowanie starszych ludzi, spędzanie czasu na planie zdjęciowym, brak czasu na uczestniczenie w życiu szkoły z rówieśnikami – to wszystko sprawia, że dorasta się zbyt szybko. Swojemu synowi nie chciałabym zabierać dzieciństwa - podsumowała.

Karolina Borkowska przez sześć lat grała w "Na dobre i na złe"
Karolina Borkowska przez sześć lat grała w "Na dobre i na złe"© AKPA | Prończyk

W 2005 roku odeszła z "Na dobre i na złe", ale chciała dalej rozwijać aktorską karierę. Nie zniknęła z ekranów. Córka Jacka Borkowskiego, czyli Rafalskiego z "Klanu", zagrała m.in. w serialu "Pierwsza miłość" oraz paradokumentalnym programie "Biuro kryminalne". Prowadziła też teleturniej "Dajmy im szkołę" w telewizyjnej Dwójce oraz występowała na deskach teatrów.

Co robi teraz?

Karolina Borkowska zajęła się marketingiem. Rozwija skrzydła w branży public relations. Z wykształcenia jest ekspertką od komunikacji społecznej.

Karolina Borkowska dziś
Karolina Borkowska dziś© AKPA | AKPA

Założyła agencję Public Dialog, wykłada też na Collegium Civitas i Uniwersytecie Warszawskim. Czy na dobre zrezygnowała z aktorstwa? Okazuje się, że ta furtka nie jest w pełni zamknięta.

- Nie powiedziałabym "nie". Tylko teraz potraktowałabym to jak swojego rodzaju wakacje – odpoczynek od teraźniejszości. W końcu część swojego życia spędziłam przed kamerą. Czasem za tym tęsknię - wyznała w rozmowie z Onetem.

Prywatnie jest żoną Pawła Bylickiego, którego poznała podczas studiów na Uniwersytecie Warszawskim. Wzięli ślub w 2010 roku. Są szczęśliwymi rodzicami Jakuba.

Karolina Borkowska z mężem
Karolina Borkowska z mężem© AKPA | AKPA

Karolina Borkowska raczej stroni od ścianek i branżowych imprez. Ostatnio można było ją zobaczyć na uroczystej gali Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Poznalibyście ją?

Tak dziś wygląda Karolina Borkowska
Tak dziś wygląda Karolina Borkowska© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (52)
Zobacz także