Trwa ładowanie...

Zegarek, który obudzi Cię Twoim ulubionym zapachem

Drażni cię dźwięk budzika, a poranne wstawanie jest dla ciebie koszmarem? Wypróbuj wyjątkowy zegarek, dzięki któremu obudzisz się zrelaksowany i pełen zapału do pracy!

Share
Zegarek, który obudzi Cię Twoim ulubionym zapachem
Źródło: shutterstock
d1iiph3

Z myślą o osobach, które irytuje głośny dźwięk budzika i tych, którzy pragną obudzić się w dobrym nastroju, zaprojektowano zegarek budzący…zapachem. O wskazanej urządzenie emituje intensywny, wybrany przez użytkownika spośród 60 opcji aromat, np. zapach kawy, świeżych rogalików, morza, truskawek czy smażonego bekonu. Urządzenie działa dzięki zapachowym wkładom, które, jak twierdzą twórcy budzika, jest w stanie obudzić każdego śpiocha już w ciągu dwóch minut!

d1iiph3

A co sądzą o nietypowym budziku jego potencjalni użytkownicy?

Jarek (42 lata), historyk: -Uważam, że pomysł jest dobry, chociaż trudno powiedzieć, czy budzik byłby skuteczny w moim przypadku. Myślę, że zdecydowałbym się na przyjemny zapach świeżo skoszonej trawy albo pobudzający do działania aromat kawy.

Kasia (18 lat), uczennica: - W czasie roku szkolnego codziennie wstaję o 6.30. Nie lubię dźwięku budzika. Poranek kojarzy mi się z zapachami dochodzącymi z łazienki: aromatem lakieru czy perfum. Myślę, że takie zapachy byłyby w moim przypadku najbardziej skuteczne.

A co w przypadku, gdy nabywca budzika ma akurat zatkany od kataru nos? Wtedy może skorzystać z tradycyjnego alarmu dźwiękowego, ponieważ budzik jest wyposażony także w taką opcję, na wypadek, gdyby zaistniała konieczność jej użycia.

d1iiph3

Podziel się opinią

Share
d1iiph3
d1iiph3