Zestawy klocków w atrakcyjnych cenach. Rozwijają kreatywność dziecka

Branża LEGO stale się rozwija. Od pojawienia się pierwszych klocków z wypustkami minęło już bez mała 70 lat. Od tego czasu zabawki opatrzone tym logo stanowią wymarzony prezent dla dzieci w każdym wieku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klocki to wciąż jedne z najbardziej popularnych zabawek
Klocki to wciąż jedne z najbardziej popularnych zabawek (flickr.com, Fot: Barney Moss)
WP

Poniżej znajdziesz kilka rozbudowanych zestawów LEGO w atrakcyjnych cenach. Jeśli szukasz ciekawego prezentu dla dziecka, warto zwrócić uwagę na te wyjątkowe klocki. Z pewnością każdy będzie zadowolony z takiego podarunku.

WP

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale charakterystyczne dla marki ruchome ludziki pojawiły się bez mała 30 lat po tym, jak do obiegu wprowadzono pierwszą partię klocków. To właśnie sprawiło, że LEGO szturmem podbiło serca dzieci na całym świecie, a popularność marki ciągle rośnie. Świadczą o tym nie tylko nowe zestawy, ale również filmy łączące w sobie animację i metodę poklatkową czy gry komputerowe przenoszące znane postacie z popkultury w realia klocków LEGO.

Jeden zestaw – dziesiątki możliwości

WP

Ze względu na długą tradycję duńskiego przedsiębiorstwa, klocki są doskonale rozpoznawalne przez każdego niezależnie od wieku. Składanie skomplikowanych budowli łączy całe pokolenia. Zabawa z LEGO to prawdziwy zjadacz czasu, wie o tym każdy, kto miał okazję bawić się tego typu zabawkami. Sekret tkwi w tym, że klocki doskonale rozbudzają wyobraźnię dziecka, a różnorodne i jednocześnie proste w łączeniu elementy sprawiają, że z kilku zestawów można zbudować coś nieszablonowego i jednocześnie wspaniałego.

Shutterstock.com
Podziel się

Dziecko samo decyduje, jaka zabawa odpowiada mu najbardziej. Coś, co jeszcze wczoraj było samolotem, jutro może funkcjonować jako pociąg albo łódź podwodna. Wystarczy pomieszać kilka elementów, a reszta przyjdzie sama.

WP

Życie w małym mieście

Klocki LEGO doczekały się kilku serii, które zapadły wielu osobom w pamięć - wystarczy wspomnieć o figurkach z podobiznami bohaterów Gwiezdnych Wojen, cyklu książek i filmów o Harrym Potterze, postaciami z Władcy Pierścieni czy wreszcie herosów z komiksów Marvel i DC Comics. Jedną z najbardziej popularnych serii wciąż pozostaje Lego City, czyli zestawy przedstawiające scenki z życia mieszkańców wielkiego miasta. Policja, straż pożarna czy nawet tajemnicza baza w dżungli, wszystkie te miejsca mogą stać się dla dziecka scenerią do przeżycia niezapomnianej przygody.

WP

Jeśli myślisz, że zabawa klockami zainteresuje jedynie młodsze dzieci, to zwróć uwagę na zaawansowane zestawy LEGO Technic. Z pomocą klocków dziecko może zbudować na przykład samochód terenowy ze specjalnym podnośnikiem, wyciągarką i układem kierowniczym. Konstrukcje wyposażone w silniki sprawiają, że zestawy zyskują wiele nowych funkcji, przykładowo śmigłowiec towarowy wyposażono w przeciwbieżne wirniki, otwieraną rampę oraz wciągarkę do ładunku. Oczywiście nie oznacza to, że kupując tego typu zestaw dziecko jest ograniczone do budowania jednej zabawki. Wszystko zależy od kreatywności. Młodych majsterkowiczów zainteresuje również model samochodu ciężarowego z 6-cylindrowym silnikiem i żurawiem.

flickr.com
Podziel się
WP

LEGO od lat dostarcza dzieciom mnóstwo dobrej zabawy. Kreatywne zabawki, które rozwijają wyobraźnię dziecka, pozwalają mu bawić się tak, jak tylko zapragnie i tworzyć zróżnicowane scenariusze.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP