Trwa ładowanie...
d3ypzgn
Moda

Zgrupowanie konkursu The Look of The Year 2018! Już jutro wielka gala finałowa! Kto wygra?

Już w sobotę, 8 września w Łodzi odbędzie się wielka gala polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2018.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zgrupowanie konkursu The Look of The Year 2018
Zgrupowanie konkursu The Look of The Year 2018 (Materiały prasowe)
d3ypzgn

Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2018 w Łodzi na wybiegu zobaczymy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje kolekcje zaprezentują m.in. duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, MMC Studio, Klaudia Markiewicz, Claudius Scissor.

Materiały prasowe
Podziel się

Od tygodnia trwa zgrupowanie uczestników THE LOOK OF THE YEAR w hotelu Narie Resort & Spa w Wilnowie na Mazurach. Za finalistami próby choreograficzne, nauka pozowania i chodzenia oraz przymiarki kolekcji. Znalazł się także czas na relaks! W otoczeniu natury i jezior ekipa THE LOOK OF THE YEAR uprawiała sporty wodne, odpoczywała na plaży, a także korzystała z atrakcji hotelu takich jak basen, tenis, spa, jazda konna czy zajęcia jogi. Pod okiem Kamila Bahara zeszłorocznego zwycięzcy THE LOOK OF THE YEAR, modela i trenera personalnego odbył się trening Veroni Active!

d3ypzgn
Materiały prasowe
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Konkurs THE LOOK OF THE YEAR to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Transmisję z finału THE LOOK OF THE YEAR POLSKA będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie konkursu www.thelookoftheyear.pl. Start o godzinie 20:00!

Materiały prasowe
Podziel się
d3ypzgn

Podziel się opinią

Share

d3ypzgn

d3ypzgn
d3ypzgn