ycipk-u4u7so

Złota czy srebrna? Jaka biżuteria będzie lepsza na komunię?

Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami, więc już zaczynamy rozglądać się za odpowiednim prezentem dla dziecka. Biżuteria to uniwersalny wybór, nie tylko dla dziewczynki. Pozostaje pytanie, jaką wybrać - złotą czy srebrną? Podpowiadamy/
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biżuteria na komunię powinna być skromna
Biżuteria na komunię powinna być skromna (Materiały prasowe, Fot: Apart)
ycipk-u4u7so

Biżuteria na komunię - lepsze złoto

Pierwsza komunia to bardzo ważna uroczystość w życiu dziecka. Wręczanie upominków, tak jak wspólne świętowanie w rodzinnym gronie, stało się nieodłącznym elementem całego wydarzenia. Sprzęty elektroniczne, tak jak kiedyś rower górski, są teraz bardzo modnymi prezentami, niemniej biżuteria również dobrze się sprawdzi.

Na komunię najlepiej kupić biżuterię z motywami religijnymi. Krzyżyki czy medaliki z wizerunkami świętych są bardzo uniwersalne i świetnie oddają charakter całej uroczystości. Pozostaje jeszcze kwestia wyboru kruszcu. Złota biżuteria wydaje się jednak lepszym wyborem od srebrnej.

Materiały prasowe
Podziel się

Złoto ma większą wartość rynkową, więc idealnie pasuje na uroczyste wydarzenia. Dobrze, gdyby prezent się wyróżniał, był przemyślany, dlatego biżuteria na komunię ma mieć nie tylko funkcję użytkową, ale też sentymentalną. Nie musimy szukać wśród modeli przeznaczonych dla dzieci, z dziecięcymi ozdobami, które będą noszone przez chrześnicę czy chrześniaka już teraz. Możemy kupić subtelny naszyjnik z małą zawieszką czy kolczyki z pierścionkiem do kompletu, które dziecko będzie nosić także za kilka lat, jak będzie starsze.

Biżuteria na komunię - także srebrna

Oczywiście nie musimy całkowicie rezygnować ze srebra, zwłaszcza jeśli kwestie finansowe są dla nas bardzo istotne (srebrna biżuteria jest tańsza od złotej). W razie wątpliwości możemy skonsultować się z rodzicami i dowiedzieć, jakie mają podejście do kupowania prezentów na tego typu uroczystości. Dla niektórych kolor i kruszec nie będą miały większego znaczenia.

Jeśli jednak uprzemy się na złocie, możemy wybrać inny odcień. Biżuteria z białego złota będzie szlachetniejszą alternatywą dla srebra, idealną dla dzieci, które wolą chłodniejsze barwy. Innym wyborem może być różowe złoto, które jednak bardziej będzie pasowało dziewczynkom niż chłopcom.

ycipk-u4u7so

Artykuł stanowi część działań promocyjnych realizowanych z partnerami zewnętrznymi.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-u4u7so