ModaZłote obrączki w promocyjnych cenach. Znaleźliśmy najładniejsze modele

Złote obrączki w promocyjnych cenach. Znaleźliśmy najładniejsze modele

Złote obrączki w promocyjnych cenach. Znaleźliśmy najładniejsze modele
Źródło zdjęć: © 123RF
Monika Zonenberg
12.06.2018 13:02, aktualizacja: 12.06.2018 15:10

Obrączki zostają z nami na całe życie, więc warto dobrze zastanowić się przed ich zakupem. Wybraliśmy obrączki z wytrzymałego i ponadczasowego złota, które są nie tylko wytrzymałe, ale i bardzo stylowe. Wyszukaliśmy modele, które aktualnie są w obniżonych, promocyjnych cenach.

Klasyczne
Złoto nie bez powodu jest metalem, który najczęściej jest wykorzystywany do wyrobu obrączek. Wykonane z niego modele są najchętniej kupowane i to zazwyczaj je ostatecznie wybierają przyszli państwo młodzi. Złoto nie wychodzi z mody i jest wytrzymałe, dzięki czemu bardziej odporne na zarysowania. Klasyczne złote obrączki bez ozdób i zewnętrznych grawerowań są ponadczasowe i minimalistyczne. Gładkie modele spodobają się z pewnością tym, którzy na co dzień nie noszą i lubią wyrazistej biżuterii. Są także idealny dla tych, którzy nie zwracają uwagi na trendy i lubią stawiać na sprawdzone i uniwersalne rozwiązania.

Łączone materiały
Miłośnikom wyrazistej biżuterii, którym zależy, aby obrączki były bardzo widoczne na dłoni, spodobają się modele z łączonych materiałów. Żółte i białe złoto, które łączą się w jedność, są wspaniałą metaforą miłości wiążącej dwójkę ludzi. Takie obrączki wyglądają luksusowo i oryginalnie, wyróżniając się jednocześnie wśród tych, które zazwyczaj są wybierane przez nowożeńców.

Obraz
© Materiały prasowe

Obrączki z cyrkonią
Biżuteryjny symbol miłości może być klasyczny lub całkowicie wyrazisty i rzucający się w oczy. Jeśli podobają ci się obrączki gładkie i klasyczne, jednak kusi cię, by dodać im odrobiny charakteru, postaw na model z cyrkoniami. Wybraliśmy takie z jedną cyrkonią, która w delikatny sposób dodaje obrączce uroku oraz te, których projektanci poszli krok dalej i wtopili w złoto więcej małych, połyskliwych punkcików.

Ozdobne modele
Kolejną możliwością urozmaicenia gładkiej obrączki są nacięcia i ozdobne grawery. Ich wygląd daje przeświadczenie o spersonalizowaniu biżuterii i dobraniu jej do naszego prywatnego gustu. Część kompletów obrączek charakteryzuje się bardziej ozdobną wersją pierścionka dla kobiety, jednak nam spodobały się te, które utrzymane są w tym samym, nienarzucającym się stylu.

Białe złoto
W przypadku biżuterii zazwyczaj od razu wiemy, czy preferujemy kolor srebrny czy złoty. Utarło się, że osoby o ciepłej karnacji lepiej czują się w biżuterii złotej, a te o chłodnej korzystniej wyglądają w srebrnych akcesoriach. W czasach, kiedy moda uwielbia łamać zasady i udowadniać że warto zaryzykować, granice zaczynają się zacierać. Kobiety często lubią łączyć kolory materiałów tworząc tym samym swój własny styl. Jeśli czujesz, że srebrne obrączki będą dla ciebie korzystniejsze, postaw na białe złoto. Jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe niż srebro, twardsze i odporniejsze.

Obraz
© Adobe Stock
Źródło artykułu:WP Kobieta