Trwa ładowanie...

Zobacz, jak faceci reagują na pijaną dziewczynę na ulicy

Eksperyment społeczny ujawnia zagrożenie ze strony mężczyzn, jakie czyha na kobietę pod wpływem procentów.

Share
Zobacz, jak faceci reagują na pijaną dziewczynę na ulicyŹródło: screen Youtube
dwm9eeq

Wysoka, szczupła brunetka przechadza się po hollywoodzkim bulwarze. Wyraźnie widać, że przesadziła z ilością alkoholu i chwiejnym krokiem stara się wrócić do domu po całonocnej imprezie. Szybko zwraca uwagę przypadkowo spotkanych mężczyzn, którzy oferują pomoc. Po krótkim przywitaniu z każdym, prosi o zamówienie taksówki lub odprowadzenie na konkretny przystanek autobusowy.

Niestety czterech na pięciu panów nie wykazuje empatii wobec pijanej kobiety i chce wykorzystać tę sytuację. Stan dziewczyny okazuje się być świetną okazją do zwabienia jej do własnego domu. Łatwo się domyślić w jakim celu. Żaden z nich nie wezwał policji i nie próbował skontaktować się z najbliższymi dziewczyny. Komplementują, zachęcają i przekonują, że najlepiej będzie jej u nich i nie musi śpieszyć się z powrotem do własnego mieszkania.

Całe wydarzenie to zaaranżowany eksperyment z udziałem aktorki. Jego celem jest zwrócenie uwagi na zachowanie mężczyzn wobec kobiet, które traktowane są jak obiekt seksualny. Zdziwienie mężczyzn w momencie, gdy dziewczyna wyznaje, że już czuje się dobrze mówi samo za siebie.

mp/kobieta.wp.pl

dwm9eeq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwm9eeq
dwm9eeq